Mobilā versija
+2.7°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
10. marts, 2014
Drukāt

Polijā ieradīsies 12 ASV iznīcinātāji “F-16”

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV uz Poliju nosūtījušas 12 iznīcinātājus “F-16” un 300 karavīrus, paziņojusi Polijas Aizsardzības ministrija.

Uz Poliju nosūtītie trīs simti karavīri piedalīsies militārajās mācībās, kuras sāksies 13. martā. Polijas Aizsardzības ministrija paziņojusi, ka šīs mācības bijušas plānotas jau iepriekš, taču “saistībā ar saspīlēto politisko situāciju” Ukrainā tās esot paplašinātas. Polijā jau atrodas 48 “F-16” iznīcinātāji, raksta avīze “Ukrainskaja Pravda”.

Ukrainas notikumu dēļ pagājušajā nedēļā ASV jau nosūtīja sešus iznīcinātājus “F-15” uz Šauļos esošo militāro bāzi. Kā paziņoja Lietuvas aizsardzības ministrs Jozs Oleks, lidmašīnu pārvietošana ir atbilde “Krievijas agresijai Ukrainā un palielinātajai militārajai aktivitātei Kaļiņingradā”.

Tikmēr Krievija paziņojusi, ka šajās dienās aptuveni 450 kilometrus no Ukrainas robežas rīkos savas militārās mācības. Britu laikraksts “The Daily Telegraph”, atsaucoties uz Krievijas armijas pulkveža Oļega Kočetkova sacīto, raksta, ka “šajā teritorijā šīs būs līdz šim lielākās Krievijas gaisa spēku mācības”.

Pievienot komentāru

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+