×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
28. jūnijs, 2012
Drukāt

Polijā uz Ukrainas robežas atrod sprāgstvielas un mobilo telefonu ar Varšavas stadiona attēlu

Polijas robežsargi kontrabandas cigarešu kravā uz robežupes ar Ukrainu Bugas atraduši sprāgstvielas, detonatoru un mobilo telefonu, kurā bija Nacionālā stadiona Varšavā attēls, tomēr varas iestādes noliedz, ka tas radītu draudus Eiropas čempionāta (EČ) futbolā vīriešiem finālturnīra norisei.

Šajā stadionā ceturtdien paredzēta EČ pusfināla spēle starp Vācijas un Itālijas izlasēm.

Polijas interneta vietne “Tvn24.pl”, atsaucoties uz valsts Iekšlietu ministriju vēstīja, ka atrastie priekšmeti “nerada draudus personām un pasākumiem, tostarp tiem, kas saistīti ar “Euro 2012″ turnīru”, tomēr saistībā ar notikušo tika sasaukta valdības krīzes situāciju vadības grupas sanāksme, kurā piedalījās arī premjerministrs Donalds Tusks, atbildīgie ministri un drošības struktūru komandieri.

“Pēc lietas analīzes secinājām, ka draudu personu vai vietu drošībai Polijā nav. Tomēr, ņemot vērā, ka šis “Euro 2012″ laikā ir pirmais tāda veida signāls, kad pastāv iespēja par teroristiska rakstura gadījumu, pieņemts lēmums trauksmes līmeni pacelt līdz 1.pakāpei četru baļļu skalā,” informēja Polijas Iekšlietu ministrijā.

Ministrijas pārstāve skaidroja, ka tas nozīmē, ka valsts administrācija un par drošību atbildīgie dienesti visos līmeņos būs augstākajā gatavībā ārkārtas situācijām.

Ministrijā uzsvēra, ka kontrabandas kravā atrasto sprāgstvielu daudzums ir neliels.

Par notikušo sākta izmeklēšana.

EČ futbola finālturnīrs no 8.jūnija līdz 1.jūlijam notiek četrās Polijas un četrās Ukrainas pilsētās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+