×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
18. janvāris, 2012
Drukāt

Polijas libertāriešu partija parlamenta ēkā smēķēs marihuānu

Foto - AFPFoto - AFP

Polijas libertāriešu parlamenta deputāts Janušs Palikots (attēlā) paziņojis, ka piektdien likumdevēju sapulces telpās smēķēs marihuānu, šādi atbalstot kampaņu par pilnīgu marihuānas lietošanas dekriminalizāciju, ziņo Polijas radio.

Palikota kustība grasās pārbaudīt decembrī pieņemto likumu, kurā prokuroriem dota izvēle – izvirzīt vai neizvirzīt apsūdzības cilvēkam, kura īpašumā ir personīgai lietošanai domātas vieglās narkotikas. “Mēs vēlamies uzaicināt Brīvo kaņepju biedrību – organizāciju, ar kuru mums ir draudzīgas attiecības, – uzsmēķēt šajā telpā marihuānu, lai pārliecinātos, vai likums, ar kuru dekriminalizēta personīga lietošana, tiešām to ir dekriminalizējis, vai arī ir nepieciešami likuma papildinājumi, kurus mēs izklāstīsim piektdien,” sacīja Palikots.

Paša vārdā nosauktās kustības līderim, kurš vēlas panākt pilnīgu marihuānas lietošanas dekriminalizāciju, priekšā stāv smaga cīņa, ja viņš vēlas iecietīgāku likumu ieviešanu. Pirms 9. oktobra parlamenta vēlēšanām premjerministrs Donalds Tusks apliecināja, ka viņš ir pret vieglo narkotiku legalizāciju. Tusks arī noraidījis iespēju, ka ar Palikota kustību, kas vēlēšanās negaidītā kārtā ieguva 10 procentu balsu, varētu tikt izveidota koalīcija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+