×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
18. maijs, 2015
Drukāt

Politika? Tikmēr mežacūkas iejūtas Rīgā. Saruna ar Nilu Ušakovu (19)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Latvijas Avīzē” viesojās “Saskaņas” partijas un Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. Sarunas tematu loks visplašākais – no gaidāmajām Valsts prezidenta vēlēšanām līdz tam, ko darīt ar Rīgas mežacūkām. Mēru intervēja Voldemārs Krustiņš un Egils Līcītis.

V. Krustiņš: – Lūdzu, apmieriniet mūsu lasītāja interesi, kurš jautā, vai Rīgas domes amatu vīriem, darbiniekiem vajadzīgas pielaides valsts noslēpumam?

N. Ušakovs: – Man ir pielaide atbilstoši ieņemamajam amatam.

– Nesenā intervijā cienījamais Lembergs, jūsu kolēģis pilsētas galvas un partijas priekšsēdētāja amatā, devis atļauju ievēlēt cienījamo Vējoni par Valsts prezidentu. Viņš saka būtisku piebildi – par nācijas prezidentu, kas esot plašāks jēdziens. Itin kā nevis latviešu, bet visu šeit dzīvojošo tautību prezidents. Sakiet – vai ar jums kā lielākās krievu partijas vadītāju arī kāds konsultējās pirms šādas nostādnes došanas?

– Konsultācijas notiek visu laiku, bet mums ir strikta pozīcija. Pašreiz nevērtējam Vējoni, Levitu, vēl kādu, jo paši esam izvirzījuši savu biedru Sergeju Dolgopolovu kā “Saskaņas” prezidenta amata kandidātu. Viņam ir ļoti liela autoritāte gan starp latviski, gan krieviski runājošiem iedzīvotājiem. Viņam ir milzīga pieredze gan izpildvarā kā domes priekšsēdētāja vietniekam, gan vadot atbildīgas komisijas Saeimā. Uzskatām Dolgopolovu par pārāku kandidātu pār Vējoni vai Bondaru un citiem.

– Par Vējoni diezgan skaidrs. Bez jūsu frakcijas atbalsta viņam diez vai izdosies savākt pietiekamu balsu skaitu.

– “Saskaņas” deputāti balsos par Dolgopolovu…

– … disciplinēti un noteikti?

– Pats par sevi saprotams. Taču mūsu deputātu uzdevums pārliecināt arī citus kolēģus atdot balsis par Dolgopolovu.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. ................... Atbildēt

  vai nav vienalga, kuras cūkas………………….

 2. ................. Atbildēt

  klausīties riebjas, tieši viņa drugi nepērk biļetes u.t.t.

 3. mežacūkas Rīgā!?? Labi, ka Rīgas Dome ATĻAUJ KUSTOŅIEM brīvi justies pilsētā!?! BRAVO!!! Tā turpināt!!! Taču ir jautājums: KURAM JĀRŪPĒJAS, LAI VALSTS GALVASPILSĒTĀ BŪTU NORMĀLA KĀRTĪBA ARĪ MEŽA ZVĒRU JOMĀ??? Nu ne jau valdībai un Saeimai?????????

 4. Latvijas nākotne ir ķert varavīksni aiz astes,kamēr vēl laiks.

 5. Kādi draugi Nilam – Rīgas zēnam – var būt Krievijā? Domāju, ka tas ir blefs. Krievam tā ir pieņemts, ja kādu pazīstāmu personu vienreiz ir redzējis, tad jau stāsta, ka tas ir viņa draugs! Kādā opozīcijā Nilam ir draugi? Mēs visi taču zinam, ka Krievijā opozīcijas nav. Viņš droši vien domājis, ka tie ir tie, kas nav “Vienotā..” – Žirinovskis, Zjganovs.

 6. Kā šito krievnacistu īsti sauc? Atbildēt

  Ja viņa vārds ir ņemts no angļu “Neil”, tad to būtu jāraksta ar garo “i” — NĪLS.
  Ja šis vārds ir izrunājams ar īso “i”, tas tas nāk no zviedru “Nils” un latviski tas būtu rakstāms — NILSS.

 7. Ušakam par prezidentu vajadzēja Kobānovu un meža cūkas saradās Rīgā,uz Ušakova uzaicinājuma deklarēties Rīgā.

 8. Nevar noliegt “L.A.”kā latviskāko avīzi valstī,bet šokē tas cik ĻOOTI LA saudzīgi,mīloši,draudzīgi utt.izturas pret Ušaku.PAR KĀDU CENU? JAuniem 40000 E?Kā tiek tirdīti citu partiju pārstāvji,BET Ušaks tiek izjautāts ar baltiem cimdiem un sajūta,ka jautājumus sagatavojis PATS Ušaks un ,ka RD ,RS utt,viss “OK “Pavisam dīvaini !Vienā komentā pareizi uzķerts,ka pat pēc 9.maija un ņirgāšanos par VVC ,LA mēģina iebarot Ušaku kā latviešu “fanu”.Nožēlojami,pat par naudu !

  • Acīmredzami LA, kas vārdos aizstāv pamatnācijas intereses, ir kaut kāds līgums ar Rīgas domi, jo Ušakovs regulāri parādās šajā avīzē, kur viņu izjautā kā nevainīgu jaunavu.
   Kauns LA!

 9. Atkal Ušakovs Latvijas Avīzē.. Izskatās, ka kāds Ušakovu ļoti vēlas iebarot latviešu lasītājam. Premjera amatu Ušakovam neredzēt kā savas ausis

 10. kamēr Rīgu apsēduši krievu kolonisti un militāristi, tikmēr mežacūkas iejūtas Rīgā. Fakts

 11. starp citu – somijā ir konsolidācija plānota….

 12. Nu nepavisam netiek galā ar mežcūku bariņu un tagad mūs mācīs kā dzīvot…….

 13. Nils Ušakovs ir rīdzenieku elks,bet saturiski tas nozīmē,ka labākais starp visiem iepriekšējiem sava amata priekšgājējiem daudzējādā nozīmē.Viņa pamatprofesija,kuru viņš ir labi apguvis,ļauj viņam iziet kā uzvarētājam no jebkāda līmeņa intervijām .Intervijas faktiski kalpo par Rīgas mēra reklāmu,tik labs un pārliecinošs viņš ir.Jebkurš laikraksts būtu ar mieru intervēt viņu bieži.Nesakritīgi mēra politiskie uzskati un līdzības ar Kremļa vēsturisko skatījumu iekšpolitiski rīdzeniekiem nešķiet pats svarīgākais.

 14. Vai tiešām šim biedram jābūt gandrīz katru dienu Latvijas avīzē.Viņa domas visiem normāliem cilvēkiem jau sen zināmas.Riebjas tik bieži viņu redzēt.

 15. Un atkal Ušakovs Latvijas Avīzē!
  Urrā, biedri!
  Bet kāpēc vēl latviešu valodā?

  • ir tiešām latviski,bet runāja taču ne jau latviski,tulka darbs arī jāapmaksā,tur lūk tā naudiņa aizplūst.

 16. Un, kas vēl trakāk cilvēkcūkas augstos amatos.

Draugiem Facebook Twitter Google+