×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Rozālija, Roze
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
5. septembris, 2017
Drukāt

Politiķe Ilze Viņķele gadu studēs ASV (5)

Foto - LetaFoto - Leta

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, jau šonedēļ savu deputātes mandātu noliks Saeimas deputāte Ilze Viņķele (45), lai jau nedēļas nogalē uzsāktu studijas ASV Arizonas Universitātes Makeina institūtā.

Sapnis par studijām Amerikā politiķei bijis jau sen un šogad pirmajai no Latvijas, iegūstot ASV senatora Džona Makeina dibinātā institūta stipendiju, to izdosies arī īstenot.

Lai iegūtu iespēju studēt ASV esot bijis jāiztur konkurss – nepieciešami noteikti karjeras sasniegumi, jāuzraksta projekts – rīcības plāns, kas pēcāk jāīsteno un jāpiedalās intervijā skaipā. Studiju laikā atbraukt uz Latviju būs iespēja tikai uz divām nedēļām, ko Ilze Viņķele noteikti izmantošot.

Pagaidām politiķe ir piesardzīga, runājot par plāniem, pēc atgriešanās dzimtenē un paļaujas, ka iespējas pašas atnāks. Arī esot Amerikā, viņa turpināšot aktīvi darboties nesen dibinātās partijas “Kustība Par!” valdē.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Viņa tas partijas reitingam ir reāla bremze un viltīgie ameriķāņi viņu tālredzīgi aizvāca no publiskās vides.
  Nu cik var, katru nedēļu 5 interviajs vai gozēšanās ltv1. lnt vai tv24!

 2. To mozaīkas karogu arī ņems līdz? Un Karlīni? Un Kārlīti?

 3. Diez vai gudrāka paliks?

 4. Viņa vispār uz ko tādu ir spējīga ????

 5. Viens Likums un viena Taisnība VISIEM! Atbildēt

  > lv–vīzes administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C_E_N_Z_Ū_R_A ir AIZLIEGTA.

  =====

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+