×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
23. janvāris, 2013
Drukāt

Politisko kaislību un veselības dēļ


Foto - LETAFoto - LETA

Tā kā jau divas nedēļas pirms manifestācijas “Par tautas dzīvību!” tika ziņots, ka tajā piedalīsies arī Latvijas divu lielāko kristiešu konfesiju arhibīskapi Zbigņevs Stankevičs un Jānis Vanags, bet 20. janvārī viņu šajā tautas sapulcē Doma laukumā nebija, “LA” lasītāji interesējas, kāpēc tā.

 

Atbildot uz jautājumu, Katoļu informācijas centrs saka: “Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs atturējās no piedalīšanās sapulcē, jo neilgi pirms pasākuma ap to sāka virmot arvien lielākas politiskās kaislības. Arhibīskaps nevēlējās, ka viņa klātbūtne tajā tiek politizēta.”

Savukārt Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) arhibīskapa Jāņa Vanaga vietā svētdien Doma laukumā uzrunu teica Liepājas bīskaps Pāvils Brūvers. “Arhibīskapam bija vāja veselība, tāpēc viņš man piezvanīja iepriekšējā dienā, un es manifestācijā “ielēcu” kā aizvietotājs,” saka P. Brūvers. Arhibīskapa asistente Helēna Andersone piebilst, ka arhibīskapam J. Vanagam kādu laiku būs jāārstējas slimnīcā, tāpēc šomēnes viņu publiskos pasākumos neredzēsim.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+