Mobilā versija
+1.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
9. oktobris, 2014
Drukāt

“Politisku iemeslu dēļ” atceļ Krievijas Armijas ansambļa kora vieskoncertus (1)

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

“Politisku iemeslu dēļ” atcelta oktobrī paredzētā vieskoncertu tūre “Aleksandrova vārdā nosauktā Krievijas Armijas ansambļa koris un Karaliskais filharmoniskais orķestris izpilda “The Beatles” dziesmas”, raksta portāls colta.ru.

Pirmajam koncertam bija jānotiek Rīgā 17. oktobrī, taču, kā norāda rīkotāji, aģentūra “EM concert”, “pēc ilgām pārrunām un ekonomisko sankciju dēļ” nolemts koncertus atcelt. Īpaši vieskoncertiem Karaliskā filharmoniskā orķestra diriģents Metjū Frīmens bija sagatavojis jaunus aranžējumus vairākām “Bītlu” dziesmām.

Patlaban tiek plānots, ka kora un orķestra kopīgo koncertu tūre varētu tikt pārcelta uz nākamā gada martu, un koncerti notiktu Kopenhāgenā,Gēteborgā, Stokholmā, Helsinkos, Tallinā, Lahti un Turku, raksta colta.ru.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvijā nu gan nedrīkst laist Krievijas armijas formās ģērbtus koru dalībniekus! Dievs,pasarg!

Sadalīti deviņi kilogrami kultūrasCeturtdien, 23. februārī, svinīgā ceremonijā tika sumināti Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio Gada balvas "Kilograms kultūras 2016" uzvarētāji, kuri saņēma mākslinieku Kristīnes Jurjānes un Ivara Miķelsona darinātas kilogramu smagas, zeltītas atsvara statuetes astoņās konkursa kategorijā.
Draugiem Facebook Twitter Google+