Mobilā versija
+2.6°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
9. oktobris, 2014
Drukāt

“Politisku iemeslu dēļ” atceļ Krievijas Armijas ansambļa kora vieskoncertus (1)

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

“Politisku iemeslu dēļ” atcelta oktobrī paredzētā vieskoncertu tūre “Aleksandrova vārdā nosauktā Krievijas Armijas ansambļa koris un Karaliskais filharmoniskais orķestris izpilda “The Beatles” dziesmas”, raksta portāls colta.ru.

Pirmajam koncertam bija jānotiek Rīgā 17. oktobrī, taču, kā norāda rīkotāji, aģentūra “EM concert”, “pēc ilgām pārrunām un ekonomisko sankciju dēļ” nolemts koncertus atcelt. Īpaši vieskoncertiem Karaliskā filharmoniskā orķestra diriģents Metjū Frīmens bija sagatavojis jaunus aranžējumus vairākām “Bītlu” dziesmām.

Patlaban tiek plānots, ka kora un orķestra kopīgo koncertu tūre varētu tikt pārcelta uz nākamā gada martu, un koncerti notiktu Kopenhāgenā,Gēteborgā, Stokholmā, Helsinkos, Tallinā, Lahti un Turku, raksta colta.ru.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvijā nu gan nedrīkst laist Krievijas armijas formās ģērbtus koru dalībniekus! Dievs,pasarg!

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (1)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+