Mobilā versija
-2.2°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Otrdiena, 21. februāris, 2017
22. decembris, 2014
Drukāt

Politologs: 2015.gadā Putins pārbaudīs ES vienotību (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas prezidents Vladimirs Putins nākamgad pārbaudīs Eiropas Savienības (ES) vienotību, pirmdien intervijā Lietuvas televīzijai sacījis Viļņas Austrumeiropas studiju centra analītiķis Laurīns Kasčūns.

Pēc viņa teiktā, kaut gan lielākā daļa Krievijas sabiedrības Putinā joprojām saskata krīzes risinātāju, nevis tās cēloni, tomēr tas nevar turpināties ilgi. Krievijai un īpaši tās lielajām energokompānijām saskaroties ar finansiālām grūtībām, sāksies elites cīņas, un Putins, vēloties noturēties pie varas, būs spiests finansēt šos grupējumus, nevis risināt sabiedrības problēmas.

Kā uzskata Kasčūns, Kremlis centīsies izmantot tādas ES valstis kā Ungāriju vai Itāliju, lai mēģinātu panākt sankciju mīkstināšanu, tādēļ Eiropas Savienībai būtu jānovelk skaidras robežas, kādā gadījumā sankcijas būtu iespējams atcelt.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. 2015. gadā Pūķins ievilks Krieviju vēl dziļākā bedrē, bet krievi turpinās bučot sava mazā cariņa ..

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+