×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
20. jūnijs, 2018
Drukāt

Politologs: Šobrīd ir ļoti būtiski sabiedrībai skaidrot Kaimiņa aizturēšanas iemeslus (31)

Foto - LETA/Ieva ČīkaFoto - LETA/Ieva Čīka

Politologs Filips Rajevskis.

Ir ļoti būtiski, lai tiesībsargājošās institūcijas šobrīd sabiedrībai skaidrotu deputāta Artusa Kaimiņa (KPV LV) aizturēšanas iemeslus, aģentūrai LETA sacīja politologs Filips Rajevskis.

Viņš skaidroja, ka radusies situācija tiesībsargājošajām iestādēm ir ļoti liels izaicinājums, jo sabiedrība raudzīsies, cik pamatots šis process ir bijis. “Kopumā sabiedrības uzticēšanās valstij ir ļoti zema, tādēļ šīm institūcijām ir ļoti jāpiestrādā pie komunikācijas, lai spētu izskaidrot, kādēļ bija nepieciešama šāda rīcība un kādi ir tās cēloņi,” teica Rajevskis.

Politologs vērsa uzmanību, ka ļoti daudzi cilvēki vēlas iegūt skaidrojumu, abstrahējoties no Kaimiņa personības, kādēļ deputāts tiek aizturēts parlamentā. Viņš šādu tiesībsargājošās institūcijas darbu vērtēja kā ļoti skaļu pozīciju. “Deputāts tiek demonstratīvi, uzreiz pēc balsojuma, aizturēts parlamentā. Tas uzliek par pienākumu institūcijām pacelt noslēpumu priekškaru un iedot skaidrojumu, kāpēc tas tā notiek,” uzsvēra eksperts.

Pēc Rajevska domām, pagaidām šie notikumi neliks “KPV LV” atbalstītājiem no partijas distancēties. “Ņemot vērā pozīciju pret pastāvošo kārtību, tas vēlreiz partijas atbalstītājiem apliecina, ka partija ir pret pastāvošo kārtību un to, ka “KPV LV” ir īstie cilvēki, kas šādi domājošu sabiedrības daļu pārstāv un arī vēlas radikālas izmaiņas valstī,” sacīja politologs.

Viņš skaidroja, ka pirms vēlēšanām partijām visvairāk nepieciešama nauda, tādēļ paaugstinās riski, ka partijas lieto kādus neatļautus veidus, kā finansēt savas priekšvēlēšanu vajadzības. Vienlaikus politologs nedomā, ka notiekošais ir inspirēts no citām politiskajām partijām. “Pie tā, cik daudz ir bijusi publiska informācija par to, ka partijai ir visādi brīnumi ar finansēšanu, tad institūcijām ir jāreaģē un jāpārbauda, kas notiek,” piebilda Rajevskis.

Savukārt politologs Jānis Ikstens aģentūrai LETA skaidroja, ka pēdējā laikā notikušas vairākas dažādas aizturēšanas, tomēr nav īsti skaidrības, par ko un cik pamatoti. Pirms vērtēt ietekmi uz politisko spēku, esot jāsaprot, vai izveidojusies situācija ir tiesībsargājošo institūciju pārcentība, vai tomēr tiešām ir pamats bažām.

“Iespējamās sekas šai partijai prognozēt ir grūti. Ja izrādīsies, ka pastāv problēmas, tas apstiprinās tikai iepriekš publiskajā telpā figurējošo informāciju. Ja tas viss savijas kopā vienā virvē, tad tā ir virve, kurā partija var politiski pakārties,” teica Ikstens.

No sabiedrības iespējamas divas diametrāli pretējas reakcijas, skaidroja politologs. Viena no reakcijām būtu tāda, ka partijas lielākie atbalstītāji domātu, ka partija ir vienīgie cīnītāji pret korupciju, ļaunajiem politiķiem, un tagad viņiem atriebjas. Šādu cilvēku skaits varētu ļoti strauji pieaugt, ja apsūdzības izrādīsies nepamatotas, pieļāva Ikstens. Savukārt otra sabiedrības daļa tagad varētu teikt, ka “mēs tā jau domājām”, sacīja eksperts.

Jau vēstīts, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā par, iespējams, nelikumīgu partijas “KPV LV” finansēšanu aizturējis kopumā trīs personas, noskaidroja aģentūra LETA.

KNAB darbinieki šodien Saeimā aizturēja deputātu Artusu Kaimiņu (KPV LV). Tāpat KNAB šodien veica kratīšanu pie partijas “KPV LV” valdes locekļa Ata Zakatistova un uzņēmēja Viestura Tamuža. “KPV LV” līdzpriekšsēdētāja Linda Liepiņa šodien žurnālistiem apstiprināja, ka starp aizturētajiem ir Zakatistovs.

KNAB šodien izplatītajā paziņojumā presei par trim aizturētām personām partijas nosaukums un aizturēto vārdi gan netiek atklāti. KNAB apliecina, ka kriminālprocesā tiek veiktas nepieciešamās procesuālās darbības, tādēļ, lai netiktu apdraudēta tā gaita un patiesības noskaidrošana, pagaidām plašāka informācija netiks sniegta.

KNAB paziņojumā presei apstiprina, ka kriminālprocess sākts pēc trim Krimināllikuma pantiem – par politiskās organizācijas nelikumīgu finansēšanu, par ko draud brīvības atņemšanu līdz diviem gadiem, piespiedu darbs vai naudas sods, par starpniecību politiskās partijas nelikumīgā finansēšanā, par ko arī draud brīvības atņemšanu līdz diviem gadiem, piespiedu darbs vai naudas sods, kā arī par partijas nelikumīga finansējuma pieņemšanu un izspiešanu, par ko draud brīvības atņemšana līdz trim gadiem, piespiedu darbs vai naudas sods.

Šodien gan Saeima deva piekrišanu tikai Kaimiņa aizturēšanai un kratīšanai, nevis apcietināšanai.

Video no partijas “KPV LV” vadības preses konferences:

Video – Karīna Miezāja

Pievienot komentāru

Komentāri (31)

 1. Tiešām smags uzdevums Atbildēt

  Par aizturēšanu tikai dažus mēnešus pirms Saeimas vēlēšanām???

 2. Ja ppaskatās no NLP skatupunkta, tad – ļoti interesantas bildes pie šī teksta! Rajevskim – abas plaukstas mutei priekšā: ka tik nu šajā pēkšņajā, runasvīriem iepriekš nesagatavotajā situācijā nejauši neizprūk kāda “tautai kaitīga” patiesība! Ka tik nepasaka ko tādu, kas pēc tam var kaitēt Saeimas balsotājiem, politiķiem – notikumu bīdītājiem… Un – kā uz to visu reaģēs tauta – šobrīd vispār nav iespējams prognozēt! Kurš to “džinu izlaida no pudeles”?! Reāli nosvīda tikai Kaimiņš. Visi pārējie ir pārbijušies.

 3. Tuvojas vēlēšanas un jāmeklē grēkāži. Ja nopietni no visas saeimas varbūt kādi 10 cilvēki ir godīgi, pārējie rauš ko var un patreiz ir laiks, kad viens otru līdz vēlēšanām cūkos.

 4. Artus,turies!!!!!!!!!

 5. Nesnāks skaidroties, ja nav skaidrības pašiem, paši šaubās par ko aizturēja, kādēļ aizturēja. Sāks skaidrot, sapīsies paši izmeklētāji, ja beigās būs atklājusies cita patiesība, tad ko – iznāk, ka ar skaidrošanau “traucē” izmeklēšanu. Tāpat kā par Ilmāru Rinmševicu – neko nestāsta, te runāja žurnālisti. Jau 4 mēneši kā izmeklē un nekas nav paziņots par apsūdzībām vai aizdomām, ko tad Rimševičs ir nodarījis.

  Izčākstē gan jau tās lietas, ja tik noslēpumaini, jo nav ko stāstīt, lai pāliecinātu ziņkārīgos žurnālistus.

 6. Sabiedrībai,Rajevski,jau sen viss ir skaidrs bez skaidrošanas!

 7. Tagad zinu par ko balsot. Atbildēt

  Mēs nīkstam, bet zagļi, oligarhi un politiskā mafija un viņu ielkteņi uzbriest un paliek arvien bagātāki uz mūsu rēķina. Paldies Kaimiņam un citiem, kuri ir PRET to !

 8. 1. Nezinu, vai “Kaimiņa partijai” bija “melnā kase”, bet kā saprotu, Kaimiņa aizturēšanai par “iemeslu” kalpoja tieši tas.
  2. Šleseru par tā saukto “valsts nozagšanas mēģinājumu” Saeima neizdeva aizturēšanai un viņam jau laicīgi pakaļ netika nosūtīts mikrobuss uz Saeimu, kā šajā, daudz maznozīmīgākā gadījumā.
  3. Presē ik pa laikam ir parādījusies informācija par dažādu partiju “melnajām kasēm”, nevienas partijas vadītājs par to nav aizturēts.
  4. Skatieties filmu “Ceplis”… .
  P.S. “Astoņkājis” turpina demonstrēt savu cinismu – nesen gaišā dienas laikā demonstratīva slepkavība Aizsaules ielā, tagad skaidri un nepārprotami demonstrē, ka “noliks pie vietas” pat parlamenta deputātus, izmantojot iebiedēšanu, kuri nepieder viņu “klanam”. Fonā skaidri un nepārprotami jūtams kremļa čekistu kuratoru klātesamība, mentalitāte un “darba” stils.

 9. Aizmālē atkal acis. Atbildēt

  Turies Artuss – mēs ar Tevi bet te ar šo gājienu valsts pārvaldes mudaki savus krēslus oktobrī ir zaudējuši un 100 % ”Saskaņa” savāks balsis lai tiktu Saeimā bet šie klauni darīs vissu līdz oktobrim lai noņemtu Kaimiņu no vēlēšanu trases – Navaļnija variants Krievijā , ātri uzzīmēs sodāmību un pēc likuma no trases Kaimiņš būs novākts jo patreizējie varas virzītāji un pārstāvji 70 % no sastāva ir vecie LPSR PSKP biedri un kā ziniet – bijušo nav un nekas nav mainījies taču nu mēs redzam īsto valsts pārvaldes SARKANO seju

 10. Kuram tas nav redzams ? Atbildēt

  Liels klusums – oligarhi, varas partiju milzu naudas sponsorētāji, lielie uzņēmumi, nodokļu nemaksātāji(aplokšņu algas) Eiropas naudas shēmotāji, politiķu iesaiste shēmās, pasūtījumos, OIK….
  Kur šeit ir KNAB un pārējās drošības iestādes ?????? Kāda varonība, politisko konkurentu novāca,paraugoperācija, varēja vēl roku dzelžos. Sarkanie varas turētāj jau 28 gadus uz mums iedzīvojas, apspiež un skalo smadzenes, viņi dara visu, lai neatdotu ietekmi un ienesīgās vietas. Komunistu gājieni. Viņi visi ir aizgulējušies.

 11. “Savukārt otra sabiedrības daļa tagad varētu teikt, ka “mēs tā jau domājām”, sacīja eksperts.”
  Nu ak ja un ko shi sabiedribas dala doma par to kas noticis 28 gadus? baidos ,ka ja visus saskaitiitu, butu jau kads miljards no valsts ikukots.

 12. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Aklo vidū vienacis ir valdnieks – pat arī gaužām kroplīgs ubags būdams.”

  Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.sk. arī “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMAS “atbildīgos” šinderus u.c. taml. “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada septembris): “Aktieris”, “suņubūdas šovmenis” un tagad nu jau arī “politšovmenis” un “saeimas deputāta kandidāts” no politpartija “reģionu apvienība” (LRA jeb “latvĀNijas reņģēdāju apmaucēji” ) saraksta Artuss (īstajā vārdā – Arturs) Kaimiņš skandalozais “suņubūdas šovmenis” un pašreizējais šīs valsts saeimas “pie frakcijām nepiederošais deputāts” Artuss Kaimiņš ( eks-LRA jeb “latvānijas reņģēdāju apmaucēji”, KPV jeb “klaunu un pielīdēju varza” ) turpina apzināti provocēt savus politiskos oponentus, piešķirot jēdzienam “politiskais teātris” ne vien tēlainu, bet arī praktisku skanējumu, kas šajā gadījumā un Kaimiņa izpildījumā vairāk gan līdzinās labākajā gadījumā klauna izdarībām cirkā, bet patiesībā tas tomēr atbilst visai prasta balagāna līmenim. Šoreiz šis “jaunizceptais polit-klauns” esot “izvedis no pacietības Andri Priekuli, kurš vēlēšanās startēs I. Sudrabas politpartijas “no sirds latvijai” ( NSL jeb “noslauksim latvāniju!” ) sastāvā – Priekulis, nespējot izturēt Kaimiņa ierasti demagoģiski uzbrūkošo toni, aizkadrā šo aktieri un politiķi nosauca par “garīgo kropli”… TV3 raidījums “Bez tabu”, 2014. gada 19.septembris – pieredzes bagātās ekspolitiķes un profesores Ilgas Kreituses komentārs par skandalozo “suņubūdas politšovmeni”: “Kaimiņš ir daļējs spogulis tam, kas pašlaik notiek šīs valsts sabiedrībā – ar rupjību, ar lētu populismu, ar citu cilvēku pazemošanu taisīt sev popularitāti…..?! Savukārt, attiecībā uz to, ka dažkārt Kaimiņa izdarības tiekot vērtētas pat salīdzinājumā ar Krievijas politiķi V. Žirinovski – atšķirībā no prasti populistiskā rupekļa Kaimiņa, Žirinovskis ir ļoti gudrs, izglītots un slīpēts politiķis, kurš perfekti spēlē savu lomu politikā!”…
  ——-

  “Kur paliks KLAUNS, kad “aizbrauc cirks”?…”
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )

  Rau, ATKAL “urnu talka” klāt ~
  Laiks ATKAL “makaronus kārt”,
  Jo – ATKAL netrūkst LUMPEŅU,
  Kas “balsot” skries, uz svilpienu…

  Par “politiku” saukts tiek CIRKS,
  Kur ATKAL šīs “valsts” fani pirks,
  Sev “glupo bauru” statusu,
  Ko “apjāt” var ar “kampaņu”,
  Gan “polittehnoloģiski”,
  Gan “radošumā ekspromti” ~
  NAV svarīgs “shēmojums”, jebkāds,
  BET – ZOMBĒJUMA rezultāts!
  .
  Pa “masmēdekļiem” partorgi,
  “Laiž CIRKU politkorekti” ~
  Ar “progmēriem” un “konceptiem”,
  Kas “norauj širmi” LUMPEŅIEM:
  Tiek solīts VISS, kas (NE)notiks,
  Un muldēts tā, kā “partkoms” liks,
  Tiek “sprausti batoni” un melsts,
  Un “konkurents” ‘pa mello’ pelts.
  Tiek “diskusijās” šķidri (c)irsts,
  Kur “veiksmes stāsta” tēzes birst,
  Kā “Brīnumlaukā” (skunst)mēsli ~
  Lai “naudas koks” dīgst “ekstrēmi”.
  Un, protams – ķērkts, ka “krrrievi nāk!!!”,
  Lai “latv(ĀŅ)i” jau laikus sāk,
  “Pa kluso mīzt” (uz pastalām ~
  Priekš “vēlēšanām” šņorētām)…
  .
  Bet – vai nu CIRKS bez KLAUNA būs,
  Kas “jokiem” (stulbiem) “bārdu šūs”,
  Gar zemi kritīs, (sv)īzdams bļaus,
  Kad “KLAUNA pauzēs” rīkli raus?!
  Viens TĀDS, par pliku kaulu pirkts,
  Pie “suņu būdas” peļķē mirkst,
  Ko, “jokus plēsdams” pie(svīd)is,
  (Dēļ ķēdes – nostāk neticis…).
  Pie pakša – ap(grauzts) mikrofons,
  Tam apkārt – blīvi nomī(z)ts klons,
  Un bleķa bļoda (putekļos ~
  Ja Saimnieks kādu kaulu dos…).
  Iekš būdas – drazas & lupatas,
  (Priekš “polit-KLAUNA” guļvietas)
  Pie sliekšņa – ķēdes fragments (īss ~
  Mož, piestiķēs – ja “nopelnīs”…)
  .
  Uz būdas jumta – bilžu klāsts ~
  Priekš truliem “vēlētājiem” stāsts,
  Kam to, kas šajā “valstī” ļauns,
  Vaukšķ teju ikdienišķi KLAUNS:
  “Tev nebūs ZAGT!” – nav bauslis slikts,
  Jo vien – tam cieši blakus likts,
  NAV nākamais no baušļiem – tas,
  Kurš pauž, ka MELOT neklājas ~
  TAD var par zagļiem CITUS saukt,
  Jo – “suņu būdas” Saimnieks kaukt,
  Un noriet pavēl VISUS tos,
  Kas “startē SVEŠOS sarakstos”:
  “Kurš Saimnieks citām partijām?
  Kur ‘piķis grābts’ priekš reklāmām?
  Kam kurais “sektōrs” ieplānots,
  Kad “priekšstāvjiem” tiks “mandāts dots”??
  Kurš “sarkans”, “zils” vai “skābi rōzā”?
  Kurš “vēkšpēdus”, kurš “vēža” pōzā?
  Kurš “masmēdekļus” angažējis?
  Kurš TV & ‘rādžu’ nofraktējis??
  Kam SILES mala sapūst zobos?
  Kam radi “šefo” treknos robos?
  Kam “pelēks pizness” ‘kruti rullē’?
  Kam “ķēķa tiesiskums” = pa nullēm??…
  .
  Uz SAVĒJIEM – NAV atļauts “riet”,
  Vai, ķēdei žļerkstot, virsū skriet,
  Vai (pat!?!) “celt pakaļkāju” mīzt,
  Uz tiem, kas “māk bez ziepēm līst”:
  Tie taču – MŪSU sugas bars ~
  Tos NEries KLAUNS un NEizskars,
  Tiem MELUS virsū na(fig) gāzt,
  Vai FALŠU “kompru” purnā bāzt!!!
  Kaut suga SILES cūklopiem,
  Tā pati “svešiem” & SAVĒJIEM ~
  MĒS = “vienlīdzīgĀKi” par tiem,
  Kas kalpo CITIEM Saimniekiem:
  MUMS “atļauts” ZAGT (ja “dalāmies”),
  MUMS “piedien” MELOT & gānīties,
  MUMS “uzdots” ZOMBĒT vientiešus ~
  Drāzt “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅUS!!!…”
  .
  Ja klausīs KLAUNS, ko Saimnieks liks ~
  Šis, iespējams, pat “listē” tiks!!!!!
  (Un – štrunts par to, ka “stūmējos” ~
  Kas KLAUNAM “goda” vietu dos?!?…)
  Jo – CIRKS bez KLAUNIEM nerullē,
  Pat MUĻĶU zemes “pārvaldē” ~
  Šai “lomai” der kaut paglups slaists,
  Ja TĀDS tiek nolīgts “muļķi laist”…

  Kad “urnu FARSAM” fināls būs ~
  Kur paliks KLAUNS, kam “bārdu šūs”,
  Tie, kuriem “valstī” pieder CIRKS ~
  Kam šņukurs SILES putrā mirks?
  Kad KLAUNU “uzmetīs” par to,
  JA (?) šis “pēc īkšķa NEbalsos”,
  Un sugas biedriem “shēmas” jauks ~
  Kurš (sv)īzdams “suņubūdā” kauks?

  Kad KLAUNS vairs nebūs vajadzīgs,
  NE SAIMNIEKIEM (kā kretīns sīks),
  NE LUMPEŅIEM (šo “balsis” pirkt) ~
  Kad “aizbrauks cirks” – kas KLAUNU pirks?…

  =======

  oriģinālversija = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

  • Tu aknās jau sēdi , vecais perdeli ! Cik var gaisu maitāt ar savu veco , iesmakušo peršu ? Aizveries vienreiz , mazohists izjātais ! Tevi mana vecāmāte jau sliktos murgos redz , deģenerāts srannijs ! Nekur no Jums , morālajiem upļutakiem miera nav… Varbūt uz rašku Tev biļeti nopirkt ? Jeb uz Antōnijas ielu pats aizvilksi savu sabiedrībai nevajadzīgo rumpi ?

 13. Kāda sakritība tieslietu ministrs iztur demisijas balsojumu,bet Kaimiņš aiz restēm.

 14. Mūsu deputāti ir marionetes, kurus dancina Kremlis.

 15. “…lai netiktu apdraudēta tā gaita un patiesības noskaidrošana, pagaidām plašāka informācija netiks sniegta.”
  Un tā tas notiek vienmēr! Tauta nekad neuzzin patiesību, arī tad kad jau pasludināts tiesas spriedums..
  Un šī ir tiesiska un demokrātiska valsts????

 16. Taisniba jau nepatik,jo Kaimins jau pasaka ka ir,bet tiem 100 mergliem jau nepatik .Parazitu bars .Latvijas mafija ,baumo par PUTINU pasi nav labaki 10 reizes sliktaki .Vajadzeja visu saimu arestet ,kurs no viniem ir labaks par Kaiminu atrada vienu mulki ko aizturet

 17. Urā, beidzot KNAB parādīja,kas viņi ir. Par oligarhiem tukšums, par lielajiem zagļiem un shēmiķiem tukšums par naudas maisu sponsorēšanu varas partijām tukšums…. Mafijas ielikteņi rullē. Ko, jūs domājiet, ka cilvēki ir aitas un neko nesaprot ? Pirmais deputāts pret ko tā izturas un ar tādu varonību apcietina, bet, cik nav bijuši rupji pārkāpumu, bet nekas. Tauta tagad redz,kā Latvijā izturas pret jauniem politiķiem, kuri nav savējie un, kuri grib valstī ieviest kārtību

 18. aplams apgalvojums! Kuru gan inreresē kāda suņbūdnieka aizturēšanas iemesli? Rauj viņu vells!

 19. Tauta ar tevi Artuss. Atbildēt

  Turies Artuss – mēs ar Tevi bet te ar šo gājienu valsts pārvaldes mudaki savus krēslus oktobrī ir zaudējuši un 100 % ”Saskaņa” savāks balsis lai tiktu Saeimā bet šie klauni darīs vissu līdz oktobrim lai noņemtu Kaimiņu no vēlēšanu trases – Navaļnija variants Krievijā , ātri uzzīmēs sodāmību un pēc likuma no trases Kaimiņš būs novākts jo patreizējie varas virzītāji un pārstāvji 70 % no sastāva ir vecie LPSR PSKP biedri un kā ziniet – bijušo nav un nekas nav mainījies taču nu mēs redzam īsto valsts pārvaldes SARKANO seju

 20. Ārprāts, kas notiek šajā dievā aizmirstā zemē, vienā korupcijā visos stūros.

 21. Drīz vēlēšanas. Atbildēt

  VARA ! Jūs noliekat Putinu, bet jūsu gājieni un rīcība tā pati. Vara un mafija jūt, ka tuvojas krahs. Kaimiņš ir mūsu Nevaļņijs, kurš cīnās pret varas patvaļu. Vai jums kauna nav suņi,tāda veidā cīnīties pret politiskajiem oponentiem ??? Gobzems par daudz ir atklājis, daudzi mafijas uzvārdi atklāti,tas nepatīk, bet darīt patīk ! Paldies Puzes Aivara pakalpiņi, uz priekšu. Vēlēšanās jūs padzīsim pa skuju taku. Cik apmierināta Saeimā ir baltā čūska Mūrniece, priecājies, arī tavs laiks pienāks

 22. Cīņa pret jaunajām partijām. Atbildēt

  Kaimiņš bija tikai pirmais rindā. Izskatās, ka Latvijas politmafija jau iespējamo nevēlamo SAEIMAS deputātu kandidātu rindu ir sastādījusi. Nelielas korekcijas līdz oktoibrim vēl būs. Vai tik nākošie rindā nav Gobzems, Bordāns ar Srīķi un Jurašu. Pavļuts ir rindas beigās un tādēļ var mierīgi gulēt. Jo Pavļuts ur ļoti bailīgs – par to pats atzinās OIK skandālā. Būdams ekonomikas ministrs, esot tik daudz OIK atļaujas izsniedzis tādēļ, ka esot viņam piedraudējuši. Viņš ir izsniedzis 346 OIK atļaujas (laupit valsti) 820 dienās- tas ir apmēram 100 reižu vairāk nekā Vjačeslavs Dombrovskis izsniedza tikpat dienās..

 23. Man gan sāk likties,ka šis notikums ir cieši saistīts ar Artusa Kaimiņa “uzbraucienu” Tieslietu ministram Rasnačam(!) Tā teikt: Ja Tu pret mani tā,tad saņem pretsitienu “uz pilnu banku”.

 24. Kādreiz tai āktīšanai bija jāpieliek punkts

 25. Skaidrošana neko neizskaidro – visu parāda darbi. Šodien Saeimā Rasnačs izturēja uzticības balsojumu un palika amatā!

 26. Nav nekādu ilūziju par šo korumpēto un nabadzīgo valsti ...'du Atbildēt

  Ir ļoti būtiski, lai tiesībsargājošās institūcijas šobrīd sabiedrībai skaidrotu deputāta Artusa Kaimiņa (KPV LV) aizturēšanas iemeslus, aģentūrai LETA sacīja politologs Filips Rajevskis.

  Viņš skaidroja, ka radusies situācija tiesībsargājošajām iestādēm ir ļoti liels izaicinājums, jo sabiedrība raudzīsies, cik pamatots šis process ir bijis. “Kopumā sabiedrības uzticēšanās KORUMPĒTAJAI valsts pārvaldei ir ļoti …ZEMA, tādēļ šīm institūcijām ir ļoti jāpiestrādā pie komunikācijas, lai spētu izskaidrot, KĀDĒĻ bija nepieciešama šāda rīcība un kādi ir tās cēloņi,” teica Rajevskis.
  Rajevska k-gs, vai tad Jūs nezināt ne tik seno “fabulu”,: – Būtu tik cilvēks, tad pantu piemeklēsim?

 27. Artusa atbilde pēc gada? „Tas bija viņu pēdējais pirdiens!” – apsūdzības korupcijā un kriminālprocesu vērtē Jūlijs Krūmiņš. (kasjauns.lv)

  • Tādi krūmu jūļi mums visu politiku arī taisa , visus raimondus par PREZIDENTIEM !!! Izolātōrs sen jau gaudo – Juļik , kur tu esi ?

Draugiem Facebook Twitter Google+