×
Mobilā versija
+7.6°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
1. marts, 2013
Drukāt

Politologs: valdība turpinās pastāvēt buksējot

Foto - LETAFoto - LETA

Anrija Matīsa ievēlēšana satiksmes ministra amatā ar opozīcijas balsīm kopumā ir ļoti slikta ziņa koalīcijai, tomēr tā turpinās pastāvēt buksējot, aģentūrai BNS norādīja politologs Jānis Ikstens.

Acīmredzot problēma valdības partiju starpā ir dziļāka ‒ domstarpības ir par kādu plašāku jautājumu loku, un premjers nemēģina problēmas risināt, bet gan “paslaucīt zem paklāja”.

“Tas kaut kā sāk izskatīties pēc gala sākuma. Jājautā, kas ir tā principiālā problēma, ko koalīcija nespēj savā starpā saskaņot,” sacīja eksperts.

Tomēr, pēc politologa vērtējuma, koalīcija arī turpmāk pastāvēs buksējot.

“Manuprāt, ir diezgan skaidrs, ka vienīgais šīs valdības pastāvēšanas mērķis ir eiro ieviešana un jebkas cits ir pakārtots šim virsuzdevumam,” teica Ikstens un piebilda, ka pēc tam, kad eiro Latvijā 2014.gada 1.janvārī būs ieviests, valdības pastāvēšana būšot sekundāra.

Saeima piektdien ārkārtas sēdē apstiprināja līdzšinējo Satiksmes ministrijas valsts sekretāru Anriju Matīsu satiksmes ministra amatā, kuru virzīja premjeru pārstāvošā “Vienotība”. Pret Matīsa apstiprināšanu balsoja valdībā esošās Nacionālās apvienības deputāti. Matīsa iecelšana panākta ar abu opozīcijas partiju atbalstu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+