×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
4. februāris, 2014
Drukāt

“Polo” jaunā izskatā, ar jauniem dzinējiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Volkswagen Polo” ir viens no pārdotākajiem mazās klases automobiļiem pasaulē, kas saražots gandrīz 14 miljonos vienību.

Tagad ievērojami pilnveidoti ir jaunie “Euro 6” standartam atbilstošie dzinēji, kā arī tā informācijas un izklaides sistēmas un palīgsistēmas. Dzinējiem ir uzlabots viss to klāsts. Pateicoties tam, “Volkswagen” degvielas ekonomija ir uzlabojusies par 21%. Jaunais “Polo TDI BlueMotion” šajā ziņā ir rekordists – tā degvielas patēriņš kombinētajā ciklā ir 3,2 l/100 km (CO2 – 82 g/km).

“Polo” būs arī viens no pirmajiem automobiļiem kompaktās klases automobiļu vidū ar LED priekšējiem lukturiem. Ir pārveidota arī radio un radionavigācijas sistēmu koncepcija – kā otrās paaudzes sistēmas tās atspoguļo augstākās klases tehnoloģiju modulārajā informācijas un izklaides sistēmā. Tas nozīmē, ka šo sistēmu programmatūra un aparatūra ir līdzīga “Golf” informācijas un izklaides sistēmai, kas atkarībā no versijas piedāvā tādas funkcijas kā audio straumēšanu ar “Bluetooth” (izmantojot viedtālruni, ar displeja un skārienekrāna vadību), tuvošanās sensoru (kad roka tiek pietuvināta ekrānam, tajā parādās citas izvēlnes iespējas), karšu pietuvināšanas funkciju ar diviem pirkstiem (tāpat kā viedtālruņos) un mobilā tālruņa savienošanu ar transportlīdzekļa ārējo antenu ar induktīvo saiti.

Jaunākās paaudzes “Polo” nonāks tirdzniecībā šā gada pavasarī. Pirmie modeļi tiks piegādāti klientiem Vācijā, un tūlīt pēc tam modeli sāks tirgot arī lielākajā daļā pārējo Eiropas valstu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+