Foto – AFP/LETA

Pols pēdējā sekundē atnes uzvaru “Clippers” 0

NBA čempionāta izslēgšanas turnīrā Krisa Pola sarežgītsd metiens pēdējā sekundē ļāva “Clippers” komandai panākt 2-0 vadību sērijā pret Memfisas “Grizzlies”.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Aizvadītās nakts aizraujošākā spēle notika Losandželosā, kur cīņas uzvarētājs tika noteikts pēdējā sekundē un tiesnešiem pat nācās skatīties video, vai Krisa Pola metiens izmests pirms laika beigām. Memfisas “Grizzlies” ļoti neveiksmīgi sāka spēles pēdējo ceturtdaļu, tomēr pēdējās desmit minūtēs atspēlēja 12 punktu deficītu. Vienai no sezonas labākajām komandām cīņā par atlēkušajām bumbām arī šoreiz neizdevās uzvarēt cīņu zem groziem, taču šoreiz tā tika zaudēta minimāli un labvēlīgs spēles iznākums bija pavisam tuvu. Tagaad cerības uz uzvaru jāatliek uz nākamajām divām spēlēm Memfisā.

Čikāgas “Bulls” kļuva par pirmo komandu, kas šīs sezonas NBA čempionāta konferenču ceturtdaļfinālu spēlēs izcīnīja uzvaru pretinieku laukumā – 90:82 Brūklinā pār “Nets”. Buļļi to paveica ar labu komandas darbu, pieciem spēlētājiem gūstot vairāk kā desmit punktus. Sērijā neizšķirts 1-1, nākamās divas spēles Čikāgā.

NBA ČEMPIONĀTS

Austrumu konferences ceturtdaļfināls

“Nets” – “Bulls” 82:90 (17:20, 46:47, 57:69). Lopess 21, Džonsons 17, Vatsons 10 – Dengs 15+10AB, Būzers 13+12AB, Hinrihs 13, Noā 11+10AB, Robinsons 11. Sērijā 1-1.

Rietumu konferences ceturtdaļfināls

“Clippers” – “Grizzlies” 93:91 (26:26, 50:44, 75:71). Pols 24+9RP, Grifins 21, Kraufords 15 – Konlijs 28+9RP, Gasols 17, Allens 16+10AB.Sērijā 2-0.