Apbrīno

Pols Vokers visu mantojumu novēlējis pusaugu meitai 0

Publicitātes foto

Traģiski bojāgājušais aktieris Pols Vokers visu 25 miljonus ASV dolāru (18,5 miljonus eiro) vērto mantojumu novēlējis savai 15 gadus vecajai meitai Medovai.

Taču 40 gadus vecais aktieris vēlas, lai Medova dzīvotu ar savu vecmāmiņu, nevis māti, kā tas ir tagad. Vokera māte Šerila iecelta par mantojuma pārvaldītāju, kamēr Medova sasniegs pilngadību.

Kā jau iepriekš ziņots, asa sižeta filmu sērijas “Fast and Furious” (“Ātrs un bez žēlastības”) zvaigzne Pols Vokers 30. novembrī gāja bojā autoavārijā. Sarkano 2005. gada “Porsche Carrera GT” vadīja viņa draugs, auto pārdošanas un sacīkšu kompānijas “Always Evolving” īpašnieks Rodžers Rodass, kurš arī gāja bojā.

Tolaik noritēja “Ātrs un bez žēlastības 7” uzņemšana, taču pēc Vokera nāves tā tika uz laiku atlikta. Kinolentes iznākšanas datums pārcelts uz nākamā gada aprīli.

Medova savā “Facebook” kontā publicējusi aizkustinošu veltījumu tēvam. “Bērnībā viņš man iemācīja staigāt, smaidīt un nekad nepadoties. Es viņu mīlēju, pirms vēl zināju, kas ir mīlestība. Viņš bija mans varonis. Viņš vienmēr būs manā sirdī. Rakstot man acīs sariešas asaras. Tu esi aizgājis, bet ne aizmirsts!”

 

LA.lv