×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
22. marts, 2016
Drukāt

Popē šovasar vērsies “Dziesminieku vārti Kurzemē”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

18. un 19. augustā Latvijas dziesminieki un dzejnieki pulcēsies Ventspils tuvumā esošajā Popē, kur pirmo reizi notiks “Dziesminieku vārti Kurzemē”, LA.lv pavēstīja rīkotāju pārstāve Maija Kalniņa.

Divas dienas Popes estrādē, pilskalnā un Popes dabas koncertzālēs notiks koncerti, kurā dziesminieki un notikuma apmeklētāji satiksies dziesmā un dzejā, lai ieskandinātu vēl vienu skaistu Latvijas vietu, iedodot tai jaunu skanējumu un elpu.

“Kāpēc man tas ir svarīgi? Sadzirdēt, atsaukties, veidot šādu notikumu? Jo es zinu, kāds esības prieks un kāds dzīvotspēks ir tajos procesos, kad ļaujamies un atļaujamies būt tie, kas esam,” saka Maija Kalniņa, liepājniece un viena no dziesminieku vārtu vērējām.

“Aicinām atsaukties dziesminiekus no visas Latvijas, īpaši no Kurzemes, un pieteikt savu klātbūtni notikumā “Dziesminieku VĀRTI Kurzemē” – gaidīsim un priecāsimies par ikvienu, kurš labprāt vēlas dalīties ar savu mūzikā tērpto dzeju,” – tā Inese Sērdiene, kas izzina un dokumentē 21. gadsimta tautasdziesmu un to teicējus.

Dziesminieki aicināti pieteikties līdz 1. jūlijam, rakstot vārdu, uzvārdu, kontaktus un īsu radošo aprakstu uz e-pastu: inese@austrasbiedriba.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+