Dāvis Bertāns
AP/Scanpix

Popovičs “Spurs” uzvarā iedod Bertānam piecas minūtes 0

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns otrdien palika bez punktiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, kamēr viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda viesos ar 97:91 (17:16, 27:23, 18:21, 35:31) gana līdzvērtīgā cīņa uzvarēja pēdējā vietā esošo Dalasas “Mavericks”.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Bertāns šajā mačā nospēlēja piecas minūtes, laukumā vienīgo reizi iznākdams otrās ceturtdaļas sākumā. Vienīgais latvieša metiens, kas bija trīs punktu vērtē, mērķi nesasniedza, bet vēl viņš izcēlās ar vienu pārtvertu bumbu un vienu kļūdu.

“Spurs” sastāvā rezultatīvākais ar 32 punktiem bija Lemarkuss Oldridžs, kamēr 19 punktus pievienoja Petijs Milss.

Savukārt “Mavericks” labā 27 punktus iemeta debitants Deniss Smits.

Kopumā abas vienības otrdien aizvadīja diezgan līdzvērtīgu cīņu. Lai gan lielāko daļu tās laiku vadībā atradās “Spurs”, viesiem drošāku pārsvaru izdevās iegūt vien trešajā un ceturtajā ceturtdaļā, kad vadība pārsniedza desmit punktus.

Sanantonio vienības sastāvā šajā mačā atgriezās Denijs Grīns, Manu Džinobili un Žofrī Loverņs, taču tā joprojām spiesta spēlēt bez Kavai Lenarda un Tonija Pārkera.

“Spurs” komandai šī ir piektā uzvara pēdējās sešās spēlēs.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Bertāns sestdien uzstādīja savu sezonas rezultativitātes rekordu, jo uzvarā pret Čikāgas “Bulls” (133:94) ar teicamu metienu precizitāti iemeta 16 punktus.

“Spurs” komanda ar deviņām uzvarām 14 spēlēs ieņem trešo vietu Rietumu konferencē, kur līderes ar 11 panākumiem ir Hjūstonas “Rockets” un Goldensteitas “Warriors”.

Tikmēr “Mavericks” ar diviem panākumiem 15 mačos ir NBA vājākā komanda.

Nākamo maču “Spurs” aizvadīs jau trešdien, kad viesos pie vienas no tiešajām konkurentēm Minesotas “Timberwolves”.