Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
11. janvāris, 2016
Drukāt

Populārākais bērna vārds Siguldas novadā – Jānis (1)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļā 2015.gadā reģistrēti 226 jaundzimušie – 118 zēni un 108 meitenes, informēja Siguldas novada pašvaldībā.

2015.gadā Siguldas novadā trešie bērniņi piedzimuši 36 ģimenēs, ceturtie bērni 18 ģimenēs, piektie bērniņi trīs ģimenēs, bet vienā ģimenē piedzimis sestais bērniņš.

Visvairāk bērniņi pasaulē nākuši septembrī.

Populārākie vārdi, kas doti 2015.gadā dzimušajām meitenēm bijuši: Līva un Emīlija, savukārt zēniem – Jānis, Roberts, Jēkabs un Emīls. 2015.gadā vispopulārākais vārds, kurā nosaukti astoņi mazuļi, ir Jānis.

Dzimstības rekords 2015.gadā sasniegts Siguldas slimnīcā – tur pieņemtas 904 dzemdības, tai skaitā 163 ūdensdzemdības.

Kopš 2012.gada Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics svinīgā pasākumā „Esmu dzimis Siguldas novadā” sveic novadā dzimušos novadniekus un viņu ģimenes. Mazie novadnieki kā dāvinājumu no pašvaldības saņem īpaši veidotas monētas, kurās iegravēts novada ģerbonis un mazuļa dzimšanas gads.

2015.gada otrajā pusgadā dzimušie mazuļi un viņu ģimenes tiks godinātas 13.februārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Malači siguldieši, īstens latviešu vārds!

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (17)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+