×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
6. decembris, 2016
Drukāt

Populāru TV seriālu režisore debitē kulta fantastikas filmas režijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas kinoteātros viens no ievērojamākajiem jaunumiem ir fantastikas šausmu filma “Tumsas pasaule: Asins kari” (“Underwold: Blood Wars”). Tā pirmizrādi Latvijā piedzīvojusi vēl pirms oficiālās izrādīšanas vērienīgajai ASV kino auditorijai.

Fantastikas šausmu filma “Tumsas pasaule: Asins kari” ir piektā franšīzes daļa jau par leģendāru uzskatītam fantastikas kino stāstam, kurā par varu savā starpā cīnās nežēlīgas vilkaču un vampīru ciltis. Šoreiz vampīru karotājai Selēnai nākas iesaistīties smagās sadursmēs gan ar vilkačiem, gan vampīriem, kas viņu nodeva. Situāciju dramatiskāku dara fakts, ka viņai ir tikai divi atbalstītāji, kuri ir gatavi piedalīties vēsturiskajā cīņā, kas izbeigtu mūžību ilgušo asiņaino karu starp vilkačiem un vampīriem.

Slavenās vampīru un vilkaču kino sāgas jaunākajā daļā galvenās lomas atveido tādas spilgtas personības kā Keita Bekinseila un Teo Džeimss. Abi aktieri ir ne tikai iekarojuši Holivudas producentu cieņu un uzmanību, bet iepriekšējos gados ir arī tikuši izvēlēti par dažādu luksus modes zīmolu sejām.

Tiesa, kino kritiķu vidū par lielāko fantastikas šausmu filmas “Tumsas pasaule: Asins kari” intrigu tiek uzskatīta tās režisore Anna Foerstere. Viņa līdz šim kino ekspertus ir patīkami pārsteigusi kā seriālu “Svešzemniece” (“Outlander”) un “Noziedzīgie prāti” (“Criminal Minds”) režisore. Fantastikas šausmu filma “Tumsas pasaule: Asins kari” ir vācu izcelsmes kino profesionāles Annas Foersteres debija režisores ampluā lielā ekrāna valstībā.

Intervijās talantīgā režisore ir uzsvērusi, ka franšīzes “Tumsas pasaule” faniem nevajag satraukties, ka līdz ar viņas pievienošanos filmēšanas komandai šis kulta kino stāsts tiks izmainīts līdz nepazīšanai. “Tas, ka šis stāsts ir tik dzīvotspējīgs, apliecina, ka tam ir pareizi pamati. Man ir savi noslēpumi, kā padarīt tā sižetu vēl dziļāku un aizraujošāku,” uzsvērusi režisore Anna Foerstere.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+