Mobilā versija
Brīdinājums +12.6°C
Vanda, Veneranda, Venija
Sestdiena, 23. septembris, 2017
24. septembris, 2014
Drukāt

Porcelāna muzejā viesosies Dainis Lesiņš

Foto: Juris RozenbergsFoto: Juris Rozenbergs

Ceturtdien, 25. septembrī plkst. 17 Rīgas Porcelāna muzejā cikla “Mākslinieks runā” ietvaros gaidāma tikšanās ar keramiķi Daini Lesiņu, informē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība.

No 5. septembra līdz 12. oktobrim Rīgas Porcelāna muzejā aplūkojama mākslinieka, Latvijas Mākslas akadēmijas profesora un Keramikas katedras vadītāja Daiņa Lesiņa personālizstāde “Ēnas”. Tajā mākslinieks risina formas, krāsas, gaismas un ēnas sakarības, mākslas darbus radot ar skaidru siluetu un pārliecinošu formu, dekorējot tos gan ekspresīvos krāsu rakstos, gan monohromi – balti un melni.

Visi izstādē eksponētie darbi ir radīti šogad un iepriekš nav eksponēti, tādēļ jo īpaši interesanti tikšanās laikā būs uzzināt, vai tie ar kaut ko atšķiras un iezīmē kādas jaunas tendences mākslinieka daiļradē, vai arī turpina un apstiprina mākslinieka līdzšinējo koncepciju darbu radīšanai. Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja uzdot māksliniekam arī savus jautājumus.

Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

"Nemīlestība" – spoguļattēls, no kura gribētos izvairīties (1)Andreja Zvjaginceva filma "Nemīlestība" Rīgā piedzīvos tikai divus seansus festivāla "Baltijas Pērle" ietvaros, bet visiem, kuri par labām atzinuši režisora iepriekšējos darbus, šis būtu īpaši iesakāms. Jo tajā mēs katrs – lielākā vai mazākā mērā – varam ieraudzīt savu spoguļattēlu.
Draugiem Facebook Twitter Google+