Mobilā versija
Brīdinājums +5.9°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
14. maijs, 2015
Drukāt

Porošenko aicina ES apsolīt ukraiņiem bezvīzu režīmu (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ukrainas prezidents Petro Porošenko aicina Eiropas Savienību (ES) Austrumu partnerības samitā Rīgā solīt ukraiņiem bezvīzu režīmu, vēsta prezidenta preses dienests.

Porošenko Āhenē ar Eiropadomes priekšsēdētāju Donaldu Tusku apspriedis Ukrainas puses solījumu izpildi saskaņā ar rīcības plānu bezvīzu režīma ieviešanai starp Ukrainu un ES.

“Porošenko norādīja, ka Ukraina rēķinās ar savu eirointegrācijas ceļa pasākumu pozitīvu novērtējumu un bezvīzu režīma perspektīvas atvēršanu Austrumu partnerības samitā Rīgā,” teikts paziņojumā.

Ukrainas prezidents aicinājis dot konkrētākas perspektīvas tām Austrumu partnerības valstīm, kuras stingri paziņojušas par savu virzību uz ES.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ko slepkava var pieprasit ,atrak beidz murgot un beidz sepkavot.

  2. taka zīdainis runā ukrainis

  3. citādi kas? ukraiņi vairs nekaros lai aizstāvetu asv intreses? asv var sākt reviziju kur porošenko licis visu naudu ko saņēmis kara turpināšanai, un tad nāksies atdot nozagto. tāpec ar ultimātiem uzmanigi ielikteņa kungs:)

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+