×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
27. jūnijs, 2014
Drukāt

Porošenko: jāveido jauna Eiropa (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropai ir jārada jauns miera saglabāšanas modelis, ņemot vērā Krievijas agresiju pret Gruziju un Ukrainu, uzstājoties Eiropas Padomes Parlamentārajā asamblejā Strasbūrā, sacīja Ukrainas prezidents Petro Porošenko.

“Pēckara modelis tika iznīcināts, un tagad uz mūsu pleciem gulstas atbildība par jauna modeļa radīšanu,” sacīja prezidents. “Notikumi Ukrainā veido jauno Eiropu, un šī jaunā Eiropa būs vienota vai sašķelta, stabila vai trausla. Eiropas nākotne un tās gars ir atkarīgs no tā, kā tiks noregulēts Ukrainas konflikts.” Satricinājumi Ukrainā sākās pēc tam, kad ukraiņi negribēja atteikties no demokrātijas un eiropeiskās izvēles, sacīja prezidents, piebilstot, ka šie satricinājumi turpinās, jo “kāds nolēma sodīt Ukrainu par šo izvēli”. “Palīdziet mums, un rītdienas Eiropa būs vienota, stabila un morāli spēcīga,” aicināja Porošenko.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ar ko tad šis Porošenko ir labāks par Janukoviču tieši tādi pat Ukrainas gansteri un izlaupītāji un abi taču bija vienā valdībā,šis kars ir tikai lai iznīcinātu Ukraiņu nacionālistus jo ES vajag paklausīgas aitas un kaujamos jērus,patiesībā Ļaškovam un citiem nocionālistiem būtu jābūt pirmajiem kuri ir pret karošanu ar Ukraiņu krieviem jo vienalga viņi nedabūs visu teritoriju,un vēl vairāk Ukrainai taču nekad nav bijis neviens līgums ar Krieviju par robežām un formāli krievijas ārējā robeža ir tā kurā robežojas ar PolijuMoldovu utt. tā kā krievi vienalga atgūs kontroli pār savu teritoriju ko sauc Ukraina.

  2. … !980’tajos gados runajot ar ukrainu nacionaliem, vareja sajust so jau vinu nesalauzamo garu un izteikto velmi salauzt varu, kas tureja vinu zemi Padomju kriminalas imperijas vergturu sistemas vara … tie atzina ari baltu tautu lidzigo velmi …. bet bridinaja neatlauties provokacijai uz atklatu karu … ‘ … jus neesat pietiekami specigi … jus salauzis ka salmus … sie necilveki … Tas jadara bus mums, atrak vai velak .. .!’

    … Un par to jau paris gadus atpakal komenteju portalos …

    … Tikai paliek baismi, ieraugot, ka kadu iemeslu del musu VP Berzins, rudens puse Vilna staveja blakus Ukrainas izlaupitajam un nodevejam Janukovicam, kuru jau pazina visi Eiropas banksteri … vai ari musu …?

    … Cerams,ka toreiz Berzins tikai meginaja but par pozitivu pro Eiropisku starpnieku … !

Draugiem Facebook Twitter Google+