×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
3. augusts, 2015
Drukāt

Porošenko: Krievija var uzbrukt Somijai un Baltijas valstīm (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas prezidents Petro Porošenko uzskata, ka par Krievijas nākamā militārā uzbrukuma mērķi var kļūt Somija, Baltijas valstis un Melnās jūras valstis.

“Putins uzbruks tik tālu, cik mēs to ļausim darīt – gan Ukraina, gan visa Eiropa. Iespējams, viņš uzbruks Somijai. Vai viņš var uzbrukt Baltijas valstīm? Jā. Melnās jūras valstīm? Jā. Mēs Donbasā cīnāmies ne tikai par mūsu valsts neatkarību, bet arī par Eiropas demokrātiju, brīvību un drošību,” intervijā Austrijas izdevumam “Kurier” un Francijas radiostacijai RFI pavēstīja Porošenko.

“Ja jūs man prasītu pirms diviem gadiem, es būtu teicis, ka tas nav iespējams, jo visa pēckara drošības sistēma to neatļautu,” sacīja Porošenko. “Bet, ja jūs man prasāt šodien (..), diemžēl viss ir iespējams, jo Krimas aneksija un Ukrainas austrumu daļa rāda, ka mēs varam salauzt globālo drošības sistēmu.”
Pēc viņa teiktā, karadarbība Ukrainas austrumos var būt tikai sākums Krievijas īstenotai okupācijai un pastāv virkne virzienu, kuros Krievija var sākt uzbrukumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Man liekas, ka tas Porošenko varēja labāk savest kārtībā Ukrainu, nevis tik ļoti satraukties par citiem.

  2. Vai troļļi nevarētu norimties – Putina Krievija grib Krievijas impērijas robežas un tikai nav skaidrs ar to Dienvidsahalīnu un Kuriļu salām.

  3. Paši zinām, bet neko nedarām. Mieru tikai mieru, palieciet katrs savā vietā, un būs tikpat jauki kā 1940. gadā. Āmen.

  4. ir traks, nelogisks un neprognozejams. Nav ko tam kalpot bet to gazt.

  5. Kāpēc šodien visi Latvijas masu mediji, ieskaito Radio 1 tiražē šadus vienas personas ne ar ko nepamatotos delīriskos apgalvojumus?
    Arvien vairāk pārliecinos, ka mūsu tautu biedē un zombē apzināti, taisa naidu.

Draugiem Facebook Twitter Google+