×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
15. augusts, 2014
Drukāt

Porošenko: Liela daļa Krievijas militārās tehnikas ir iznīcināta (4)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Ievērojama daļa no Krievijas militārās tehnikas, kas naktī uz piektdienu šķērsoja Ukrainas robežu, ir iznīcināta, telefonsarunā ar Lielbritānijas premjerministru Deividu Kemeronu paziņojis Ukrainas prezidents Petro Porošenko.

Porošenko pavēstījis, ka “ievērojumu daļu no šīs tehnikas naktī iznīcināja ukraiņu artilērija”.

Kemerons no savas puses paudis stingru atbalstu Ukrainas prezidenta rīcībai, kā arī izteicis Londonas gatavību finansiāli atbalstīt Kijevu ANO humānās palīdzības ietvaros.

Puses apspriedušas arī Krievijas “humāno konvoju”, kas devies ceļā uz Luhansku, taču šobrīd apstājies netālu no Ukrainas robežas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Stulbais un GLUPAIS BBBBB!??? KAŠMARS!!!! Kur darbojas šīs tautas pārstāviji, tur ir TRAKUMS!!! Vai nav skaidrs, KAS stāv aiz PALESTĪNIEŠĪEM???? Kādam taču ir JĀAIZSTĀV arī UKRAINA, kas bija pilnīgi nesagatavota un praktiski no IEROČIEM ATBRĪVOTA VALSTS( tas tika darīts ar GUDRU ziņu un plāniem uz šo valsti nākotnē!!!)!? Šos plānus “palīdzēja” īstenot prezidenti Kravčenko un Kučma!!! Ne velti nav ROBEŽU ar Krieviju!? To, ko paveikuši ukraiņi, var tikai UZTEIKT!!! NEVIENAM NAV VAJADZĪGA OTRAS VALSTS UN TAUTAS AIZSARDZĪBA, KĀ VIENĪGI VIŅAI PAŠAI…Nevajag dumji domāt, ka Krievija TIK VIEGLI atmetīs savus nodomus attiecībā uz UKRAINU!??? Krievijā vienmēr bijusi kolosāla propogandas mašīna, kas skalo iedzīvotāju smadzenes visās pasaules vietās, kur mīt tās tautieši!!! Ja vien Ukrainā BŪTU krievu seperātisti, tad būtu labi, BET tur ir citi, kam ar UKRAINU VISPĀR NAV NEKĀ KOPĪGA UN NEBŪS!!! Siepkavot nav māksla, BET rast risinājumu gan!!! Taču Krievijai nav PLĀNU attiecībā uz risinājumu un NEBŪS!!! KĀ TO NEVAR SAPRAST IZGLĪTOTI CILVĒKI??????? Nevajag BBBBB runāt vienos vārtos!!! Arī Krievija militāri atbalstīja, atbalsta un atbalstīs savus draugus!!! Arī tai ir ģeopolitiski plāni citur pasaulē, jo Krievija ir LIELVALSTS!!! Tā kā NEVAJAG RUNĀT, ja ir pretargumenti katram teikumam!!! Vēlu ukraiņiem visiem spēkiem un prasmēm aizstāvēt savu valsti un tautu!! Eiropas Savienībai KUSTĒTIES KĀ JAUNAM CILVĒKAM NEVIS VILKTIES KĀ VECIM un PALĪDZET UKRAINAI TIK GRŪTĀ LAIKĀ!!!

  2. pretigi lasit tadus murgojumus.

  3. Kur tas tam pieradijumi?Nau? Tad nau-ko te aurot.

  4. АГРЕССОР В МИРЕ НОМЕР ОДИН ВАШИНГТОН -ПЕРВЫЕ ПРИМЕНИЛИ АТОМНУЮ БОМБУ-ИСПОЛЬЗОВАЛИ НАПАЛМ-ГАЗ ВО ВЬЕТНАМЕ. РАЗЖИГАЮТ ВОЙНЫ НА ВСЕМ ЗЕМНОМ ШАРЕ – ВЕЗДЕ У НИХ ВИДИТЕ ЛИ ГЕОПОЛИТИЧЕСКИЕ ИНТЕРЕСЫ!!!! ВОТ И УКРАИНА ЗАПЫЛАЛА КАК ТОЛЬКО ТУДА ВЛЕЗЛА АМЕРИКА- О БЛИЖНЕМ ВОСТОКЕ И ГОВОРИТЬ НЕ ПРИХОДИТСЯ. КРОВАВАЯ АМЕРИКАНСКАЯ ДЕМОКРАТИЯ ШАГАЕТ ПО ПЛАНЕТЕ!!

Draugiem Facebook Twitter Google+