×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
11. decembris, 2014
Drukāt

Porošenko lūdz Krieviju atvilkt spēkus un slēgt robežu (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ukrainas prezidents Petro Porošenko ceturtdien vizītes laikā Austrālijā lūdza Krieviju atvilkt savus spēkus no viņa valsts un slēgt robežu, norādot, ka tas gandrīz nekavējoties novedīs pie miera.

“Lūdzu, apturiet uguni. Lūdzu, atbrīvojiet ķīlniekus. Lūdzu, izvediet spēkus no manas teritorijas,” kopīgā preses konferencē ar Austrālijas premjerministru Toniju Ebotu paziņoja Porošenko.

“Lūdzu, slēdziet robežu. Es apsolu, ja jūs slēgsiet robežu, divu-trīs nedēļu laikā Ukrainā valdīs miers un stabilitāte. Ļoti vienkārši,” norādīja Porošenko.

Pēc viņa teiktā, Krievija šobrīd ir globāli izolēta.

“Es vienkārši gribu skaidri pateikt, ka Ukraina karo ne tikai par savu neatkarību, ne tikai par teritoriālo vienotību, mēs karojam par brīvību, demokrātiju, mieru,” paziņoja Porošenko. “Visa civilizētā pasaule, Eiropas Savienība, Austrālija, Kanāda, ASV, Japāna, visa pasaule ir kopā ar Ukrainu un Krievija paliek izolācijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. varetu domat ka Krievijai par savu robezu aizsargasanu nebutu nemaz jadoma..

  2. Parasenko sapnis par Krievijas izolaciju! Krievija sledz tadus ligumus ar valstiim, kam ir attistibas potencials, kaut ari gan Eiropa, gan ASV jau pa prieksu aizleksojusas uz turieni pierunat, lai nesadarbojas ar Krieviju. Ja izdevas Bulgariju iedzit sturii, atnemot tai iespeju nopelnit ap 400 miljoniem gadaa, tad to neizdevaas izdarit ne ar Turciju, ne ar Indiju.

    Vinnicaaa jau atkal maidanojas un rauj no sienas Porosenko bildes, padzen vina ieceltos prieksniekus un liek tur saveejos – labeejaa sektora. Porosenko neko nespej ietekmeet Ukrainaa, neviens vinu neklausa. Lai arii vins ir oligarhs, tacu citi oligarhi ir tie, kam teiksana.

  3. ar vienu muti pamierus izsludina, kautkao aicina… ar otru mobilizācija, bruņošanās, ….

Draugiem Facebook Twitter Google+