×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
28. janvāris, 2015
Drukāt

Porošenko pieprasa Putinam pildīt Minskas vienošanās (7)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas prezidents Petro Porošenko nosūtījis vēstuli Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam ar prasību ievērot Minskas vienošanās par pamieru un atbrīvot visus ķīlniekus, tostarp lidotāju Nadeždu Savčenko.

“Aizvakar es nosūtīju vēstuli prezidentam Putinam, kuras viens no galvenajiem elementiem bija prasība ne tikai pārtraukt uguni un izpildīt Minskas vienošanās, bet arī atbrīvot Nadeždu Savčenko un visus ķīlniekus,” intervijā Polijas telekanālam “TVN-24” pavēstīja Porošenko.

Viņš atgādināja, ka Savčenko atbrīvošanu pieprasa arī Eiropas Padomes Parlamentārā asambleja (EPPA), jo viņa kļuvusi par asamblejas delegāti.

Porošenko arī norādīja uz Krievijai noteikto sankciju efektivitāti. “Mums ir jārada apstākļi, lai piespiestu Krieviju piedalīties sarunās un pildīt saistības, kuras tā ir uzņēmusies,” sacīja Porošenko.

Savčenko atrodas ieslodzījumā Maskavā, Kremlim viņu apsūdzot divu Krievijas žurnālistu nāvē Ukrainas austrumos. Savčenko vainu noliedz.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Amerikāņu marionete ebreju fašists Porošenko labāk lai pats pasaka cik nevainīgu ukraiņu civiliedzīvotāju navēs viņš ir vainojams. Likt iznīcināt 7 miljonus ukrainas edzīvotājus ir viņa pavēle tikai tāpēc ka tie iebilst pret viņa fašistikskās Ukranas redzējumu.

 2. krievs pildīs vienošanos? Atbildēt

  Ha! Ha! Ha! Ha! Ha!

 3. re kur vīrs kā ozols Atbildēt

  Nobijās, ka zemessardze viņu paņems?

 4. latvietis parastais Atbildēt

  pats porošenko deva pavēli uzbrukt visā frontē, kaujinieki šaudās, notiek klasisks pilsoņukarš, bet ” jāatbild putinam” šizofreniķis tas porošenko viennozimigi

 5. Ukraiņi neprot un negrib pārvaldīt savu valsti un braukelē pa pasauli ubagodami un žēlodamies, lai citi risina viņu iekšējās problēmas. Pašu oligarhi ir valsti izlaupījuši. Kijevai pirmai ir jāpārtrauc karadarbība un tad ja turpināsies uzbrukumi mierīgajiem iedzīvotājiem, tad vērsties pret teroristiem ar visu bardzību.

 6. slepkava pors….m….

Draugiem Facebook Twitter Google+