Mobilā versija
+6.8°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
23. novembris, 2016
Drukāt

Viedtālrunis ar “Porsche” dizainu – teju 1500 eiro vērts (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viedtālruņu ražotājs “Huawei” izziņojis savu jauno ražošanā lielākās “Mate” sērijas viedtālruni “Mate 9”. Interesanti, ka vienam no modeļiem spēkratu ražotājs “Porsche” izstrādājis dizainu un tas arī atbilstoši maksā – par 5,5 collu lielo, 6GB RAM un 256GB iekšējās atmiņas, kā arī 2K izšķirtspējas tālruni būs jāizdod 1395 eiro. Savukārt lētākais, bez “Porsche” dizaina, bet joprojām ļoti izskatīgais un jaudīgais “Mate 9” būs ar 5,9 collu ekrānu, 4GB RAM, kā arī ar 64GB iekšējo atmiņu. Protams, tam būs pirkstu nospiedumu nolasītājs, daudzas citas ekstras, kā arī gaidītā “Android 7.0 Nougat” operētājsistēma. Tā cena – 699 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+