Mobilā versija
+3.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Portāls: Picērija “Lulū” izsniedz čeku, norādot kā klienta vārdu “Idiots” (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Kāds sociālā tīkla “Facebook” lietotājs sabiedrībai atklājis, ka pēc tam, kad pasūtījis picu internetā, saņēmis čeku, kurā klienta vārda vietā norādīts termins “idiots”, vēsta portāls “nra.lv”.

Lulū Pica sociālo tīklu konta operators gan esot atvainojies, pajokojot, ka darbinieks sajaucis ierakstu, jo attiecīgajā laukā ierakstījis savu vārdu.

Kā redzams čekā, klients pasūtījumu veicis 33.50 eiro vērtībā. Piegādātājiem vismaz bija skaidrs, ka jāved pica ar vistu, kā arī klienta adrese un tālruņa numurs bija saprotams.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tajā picērijā nevar paēst

  2. Spriežot pēc picas saņēmēja reakcijas ( Facebok utt.) jāsecina ka picas pārdevējs nav kļūdījies

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+