×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. februāris, 2018
Drukāt

Portāls: Rimšēvičs atsakās no intervijas ar Domburu (33)

domburs_janis3

Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs atteicies no intervijas ar Jāni Domburu portālā “Delfi”. Intervija portālā bija paredzēta šodien plkst. 12.00.

Latvijas Bankas vadītājs pavēstījis, ka ir saslims, tomēr portāla redakcijā apšauba šādu versiju. Vēl vakar Rimšēviča advokāts apstiprināja, ka intervija notiks. Iepriekš intervija bija jau sarunāta uz otrdienu, bet tad pārlikta par dienu vēlāk.

 

“Trešdien, īsi pirms pulksten 9, no nepazīstama numura man piezvanīja Ilmārs Rimšēvičs un paziņoja, ka nenākšot uz interviju, jo esot saslimis. Mana atbilde bija, ka man nav pamata ticēt šādam apgalvojumam,” pauž žurnālists.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir sācis kriminālprocesu pret Latvijas Bankas prezidentu par kukuļņemšanu. I. Rimšēvičš paziņojis, ka nav vainīgs un neatkāpties no amata. Aizturēšanu viņš skaidro ar banku pretdarbību.

Pievienot komentāru

Komentāri (33)

 1. Domburs ir daudz profesionālāks par Rēderu, tāpec nobijās… bet civēkam,kas neko nesaprot k;a Rimsevics lielāko daļu tautas nosauca, ir skaidrs viens- viņa ienākumi un īpašumu saraksts nav savienojami! Bez – zīmes

 2. Un pareizi darīja, ka netikās ar .

 3. Un pareizi darīja, ka netikās .

 4. izlasot komentārus, ir jāsecina – aizstāvot savējo, ierēdņu armija uzbrūk visiem, kas uzdrošinās apšaubīt ierēdņa nesavtīgumu

 5. Nu no Dombura jautājumiem visi raustās, jo viņš parasti ir apbruņojies ar faktu materiālu daudzu gadu garumā. Un mūsu valstī it tāds stils, ka apsūdzētie parasti dodas slimības gultā. šis nav izņēmums.

 6. Nav nekāds brīnum, ka Rimševics negrib runāt ar Domburu. Tā būtu vēl viena ne visai pieklājīgas, pazemojošas izrunāšanas uzklausīšana. Mūsu žurnālisti vēlas tēlot izmeklētājus. Profesionāļiem viņos klausīties ir pretīgi. Ja Domburs un Rēders nemainīs savu stilu, tad viņiem no žurnālistikas ir jāatvadās.

 7. Nav nekāds brīnums, ka Rimševics negrib runāt ar Domburu. Tāda saruna būtu vēl viena pazemojoša, ne visai pieklājīgas izrunāšanas uzklausīšana. Mūsu žurnālisti par smalko toni uzskata visziņa tēlošanu, kas profesionālim ir pretīgi klausīties. Neviens taču negaida, ka žurnālists būs gudrāks par profesionāli, tauta vēlas tikai atbildes uz jautājumiem, kas rodas dabīgi. Žurnālistam nav jāvingrinās izmeklētāja paņēmienos. Tādi izlēcieni ir pretīgi. Ja Rēders un Domburs nenomainīs savu stilu, tad viņiem nāksies atvadīties no žurnālistikas.

 8. Ļoti priecājos un piekrītu Pamelai, ka tiešām ir arī normāli domājoši un korekti cilvēki, kuri par šo gadījumu dalās pārdomās, nevis visu laiku rej uz cilvēku! Bet kāpēc gan lai Rimšēviča kungs (slims vai vesels) skrietu uz katra žurnālista, kurš vien uzaicina, sarunu? Viņš taču visu jau izstāstīja preses konferencē, izturēja Rēdera ciniskos un provokatīvos jautājumus un galu galā, sniedza atbildes KNAB. Ļoti skumji, ka mūsu valstī,vēl bez tiesas, notiesā cilvēku pret kuru, ļoti augstā un rafinētā līmenī, izveidota provokācija. Tad ko lai saka mazie, parastie cilvēciņi?

 9. Paši latvieši savu valsti ir sapisuši Atbildēt

  Intervējat melu sniedzējus ABLV un NORVIK banku kas izplata melus. Dombur uz priekšu kod tiem

 10. koruptetaaaaaaaaaaaaaaaaaalllatvija

 11. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem ( t.sk. – privāti ) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 12. Lasītājs parastais Atbildēt

  Te parādās Dombura “augstais” izglītības (vidējā) un kultūras līmenis visā savā spožumā!

 13. Nu vismaz paši izlasījāt?

 14. Esmu nedaudz izbrīnīta,ka tik loģiski,patiesi objektīvi,nerupji vai nogānoši komentāri.Tas priecē,ka ne visi ir prokrieviski vai ZZS atbalstoši pilsoņi.Vakar 1:1 ar agresīvo Rēderu/ kurš maksā tas pasūta Rēderu!/,bija ļooti nepatīkami vērot.Stulbi,neprofesionāli,drēbi nezinoši jautājumi tika uzdoti agres;ivi,bet Rimševičamk pat netika dota iespēja peofesionāli atbildēt.Es br;inos par baņķiera savaldību ,izturību.Ah tu velns,redz Rimševičs nav nācis pie “zvaigznes”Dombura uz katras dienas eksekūciju!Tas kaut kas līdzīgs Lembja prasībai tiesai strādāt tā lai netraucē Hūtes dzimumdzīvei.Es nebūtu gājusi ne pie Rēdera,ne Dombura,ņemot vērā sacelto traci vēl BEZ!!!pierādījumiem.Lembi gan šie “Žurnālistiņi”nesauc uz apriešanu.Rēders jau tā metās virsū itkā Rimševičs būtu lielākais noziedznieks un jau notiesāts.Iedomājaties,Domburs NETIC,ka Rimševičs apslimis.Joņc tā cerēja paspīdēt ,uzlabot PR un reitingu.Tādi kaktu pašmācības “speci”.Es biju šokēta,ka Rēders krievu zagli Guseļņikovu citēja un uzskatīja par taisnības paudēju,bet LV ilggadējo bankas šefu gatavs bija saplosīt .Rodas iespaids,ka ir nodoms bijis Rimševiču novākt un ielikt,kā FKTK Puķīti/ no Ventspils/ savu- Lembja kadriņu ,kurš ir lojāls Rasejai un viņu bankām lai kādas tās būtu.Es ceru uz Rimševiču!
  Kā jūs domājat L.A.? Taču ne kā Rēders?

 15. Intervijai ar Rederu ari nebija ne vainas ( no Redera puses )
  …… Pec tas frazes “Es- VIENS PATS … ” – tur i nav ko pateikt … ir visadas policijas ( finansu, ekonomikas un … un veel DP un SAB … ) – a VIENS TAK PAC –
  PRASIIJIS KAM no tiem ko …… un neviens nav piekritis sadarboties …. traki

 16. VEJOŅA KANCELEJĀ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Pilnu pārskatu par prezidenta kancelejas darbinieku pērn saņemtajām prēmijām, piemaksām un naudas balvām, kā arī par to oficiālo pamatojumu publicējis portāls Pietiek.com.
  Regulāras piemaksas pie algas ar identisku pamatojumu mēnesi pēc mēneša. Pat vairāk nekā divarpus tūkstošus eiro lielas prēmijas nevis par konkrētu veikumu, bet vienkārši „atbilstoši darba izpildes novērtēšanas rezultātiem”. Naudas balvas it kā par darbinieka padarīto ar viņa specialitāti pilnīgi nesaistītās jomās. Valsts prezidenta kancelejā, kā rāda līdz šim nepubliskoti finanšu dati, pērn ir sākušies jauni „treknie gadi”, secina portāls.
  Regulāras piemaksas ar īpatniem pamatojumiem
  Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kancelejā pērn finanšu līdzekļi dāsni tērēti darbinieku atalgošanai arī papildus darba līgumos noteiktajām summām, – šādu secinājumu liek izdarīt pēc oficiāla pieprasījuma prezidenta kancelejas sagatavotais pārskats par 2016. gadā šajā iestādē aprēķinātajām un izmaksātajām prēmijām, naudas balvām un piemaksām.
  Kā rāda šis pārskats, pērn ik mēnesi virknei prezidenta kancelejas darbinieku papildus noteiktajai darba algai piešķirtas vērā ņemamas piemaksas – turklāt ne tikai gadījumos, kad bijis jāaizvieto kāds kolēģis, bet arī ar acīmredzami formāli piemeklētu pamatojumu.
  Tā, piemēram, kancelejas Juridiskās nodaļas vadītāja vietniece Linda Puķīte visu gadu ik mēnesi saņēmusi piemaksu, kuras lielums bijis no 220 līdz 730 eiro pirms nodokļu nomaksas. Šī amatpersona katru mēnesi esot īpaši intensīvi „nodrošinājusi tiesisko pamatojumu Rīgas pils Priekšpils aprīkojuma un mēbeļu restaurācijai, jaunu, analogu un reprezentācijas mēbeļu izgatavošanai un iegādei”.
  Savukārt Valsts prezidenta ekonomikas padomnieks Andis Jēkabsons piemaksas saņēmis trīs gada pēdējos mēnešus – attiecīgi 683 eiro, 1024 eiro un 878 eiro. Viņš tieši šajos trijos mēnešos īpaši intensīvi un nepārtraukti esot nodarbojies ar „ārējās ekonomiskās sadarbības veicināšanu un investīciju piesaisti, apzinot Latvijas un ārvalstu investorus, izstrādājot iespējamos darbības virzienus potenciālo investīciju piesaistei”.
  Naudas balvu un prēmiju lietus
  Pagājušā gada oktobrī pār Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem masveidā nolijis arī īsts naudas balvu lietus, – tikai tādu naudas balvu, kuru lielums pārsniedzis tūkstoš eiro, bijis kopumā 34, bet lielākā pārsniegusi 2600 eiro. Taču arī daudzu šo balvu piešķiršanas pamatojums rada neizpratni.
  Valsts prezidenta padomniekam Jānim Plepam, kurš oficiāli nodarbojas ar konstitucionālo tiesību jautājumiem, 2241 eiro naudas balva piešķirta par kaut ko pilnīgi citu – par starptautiskas konferences „dalībnieku pieņemšanu Rīgas pilī plānošanu, organizēšanu, koordinēšanu, sagatavošanu un sekmīgu īstenošanu”.
  Savukārt ar „augstāko Latvijas valsts apbalvojumu svinīgo pasniegšanas ceremoniju 2016.gada 4.maijā Melngalvju namā, plānošanu, organizēšanu, koordinēšanu, sagatavošanu un sekmīgu īstenošanu” īpaši intensīva darba apstākļos esot nodarbojusies… Apžēlošanas dienesta vadītāja Elena Lodočkina, par to arī saņemot 1906 eiro lielu naudas balvu.
  Divus mēnešus vēlāk, pagājušā gada decembrī ir pienācis lielais prēmiju izmaksas brīdis. Tikai tādu prēmiju skaits, kuru lielums pārsniedzis 1000 eiro, bijis deviņpadsmit, bet lielākā prēmija bijusi gandrīz 2000 eiro. Tiesa, pamatojums visām bijis pilnīgi identisks – „par darbu 2016.gadā atbilstoši darba izpildes novērtēšanas rezultātiem”.
  Uz iespaidīgo četrciparu balvu un prēmiju fona izceļas vienkāršajiem darbarūķiem izmaksātās summas. Leģendārais Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas ugunsdrošības un civilās aizsardzības inspektors Rolands Majors, kurš Rīgas pilī aizvadījis 62 darba gadus, par pagājušā gada veikumu saņēmis 193 eiro prēmiju, bet par darbu pils iekārtošanā un prezidenta rezidences pārcelšanā no Melngalvju nama uz Rīgas pili – 258 eiro naudas balvu.
  Salīdzinājumam – Valsts heraldikas komisijas priekšsēdētāja vietniece administratīvajos jautājumos Ramona Umblija par „Valsts prezidenta atzinības raksta “Cildinājuma raksts” idejas izstrādi un to īstenošanu” vien pagājušā gada oktobrī ir saņēmusi 910 eiro lielu naudas balvu.
  Grūtības ar pamatošanu
  Vairāku dienu laikā Valsts prezidenta kanceleja, kuru nu jau vada bijušais Latvijas Pasta vadītājs Arnis Salnājs, nespēja vai nevēlējās viest skaidrību par iespaidīgo izmaksu piešķiršanas pamatotību gadījumos, kas LA radīja īpašas aizdomas.
  To jautājumu vidū, uz kuriem saistībā ar dāsnajām izmaksām un to pamatojumu nekādas atbildes nespēja sniegt ne tikai A. Salnājs, bet arī prezidenta kancelejas Preses dienests (tā vadītāja Ilze Salna pērn prēmijā un naudas balvā kopā saņēmusi 2990 eiro) un prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis (pērn prēmijā un naudas balvā kopā saņēmis 4431 eiro), bija šādi:
  – kā tieši Juridiskās nodaļas vadītāja vietniece visu gadu katru mēnesi „nodrošināja tiesisko pamatojumu” mēbeļu izgatavošanai un iegādei?
  – kā tieši prezidenta konstitucionālo tiesību padomnieks ir veicis „starptautiskas konferences dalībnieku pieņemšanu Rīgas pilī plānošanu, organizēšanu, koordinēšanu, sagatavošanu un sekmīgu īstenošanu”?
  – kādas tieši ārvalstu investīcijas ir piesaistījis prezidenta ekonomikas padomnieks un kā ir iespējams iepazīties ar viņa it kā izstrādātajiem darbības virzieniem?
  – kā tieši prezidenta nacionālās drošības padomnieks „nodrošināja Latvijas pārstāvību un dalību NATO Varšavas samitā” – un vai tiešām tieši viņš bija tas, kas organizēja un nodrošināja šo pārstāvību un dalību??
  – kādi tieši ir tie „kultūras un sabiedriski valstiska un starptautiska mēroga projekti”, kurus ar īpašu darba intensitāti ir plānojusi un koordinējusi Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietniece?
  – kā tieši Apžēlošanas dienesta vecākā speciāliste īstenoja augstāko Latvijas valsts apbalvojumu svinīgās pasniegšanas ceremoniju 2016.gada 4.maijā Melngalvju namā – un kāpēc šāds darbs bija uzdots Apžēlošanas dienestam, kuram it kā ir pilnīgi citas funkcijas?
  Valsts kontrole pievērsīšot uzmanību
  Valsts kontroles pārstāve Zane Ozola pašlaik atturas komentēt konkrētas izmaksas Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem un to pamatojumu, vien norāda, ka vispār likums ļauj „valsts un pašvaldību iestādēs nodarbinātajiem piešķirt naudas balvas, maksāt prēmijas, kā arī maksāt dažādas piemaksas, ievērojot likumā noteiktos nosacījumus un ierobežojumus”.
  Taču vienlaikus Valsts kontrole norāda, ka atlīdzības jautājumi ir tās aktuālo revīzijās pārbaudāmo jautājumu lokā: „Informējam, ka šobrīd Valsts kontrole veic saimnieciskā gada pārskata revīziju par valsts iestāžu, tajā skaitā arī Valsts prezidenta kancelejas 2016.gada pārskata sagatavošanas pareizību. Revīzijas ietvaros tiks pievērsta uzmanība arī valsts iestādēs izmaksātajai atlīdzībai.”
  Citās institūcijās – vēl „treknāk”?
  Valsts prezidenta kanceleja gan ir pagaidām vienīgā valsts iestāde, kas pēc oficiāla informācijas pieprasījuma saņemšanas bez kavēšanās ir atklājusi prēmēto, apbalvoto un piemaksām apveltīto darbinieku sarakstu.
  Tikmēr, piemēram, Edgara Rinkēviča vadītā Ārlietu ministrija šādus precīzus datus nodot atklātībai atsakās. Informācijas prasītājam esot visas tiesības ministrijas lēmumu apstrīdēt administratīvajā tiesā, norāda valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, tā netieši apliecinot neoficiālo informāciju, ka salīdzinājumā ar Ārlietu ministrijas pērnajiem tēriņiem šajā jomā prezidenta kancelejas „treknais gads” vēl ir bijis diezgan liess.
  19 prēmijas virs 1000 eiro „par darbu”
  Egitai Kazekai, kancelejas vadītāja vietniecei – 1974,23 eiro
  Guntim Puķītim, kancelejas vadītājam – 1952,75 eiro
  Kristīnei Jaunzemei, Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskajai padomniecei – 1921,05 eiro
  Jānim Kažociņam, Valsts prezidenta nacionālās drošības padomniekam, Nacionālās drošības padomes sekretāram – 1869,82 eiro
  Maijai Manikai Valsts prezidenta ārlietu padomniecei – 1869,82 eiro
  Andim Jēkabsonam, Valsts prezidenta ekonomikas padomniekam – 1869,82 eiro
  Jānim Siksnim, Valsts prezidenta preses padomniekam – 1869,82 eiro
  Jānim Plepam, Valsts prezidenta konstitucionālo tiesību padomniekam – 1636,09 eiro
  Mairai Sudrabiņai, Ordeņu kapitula sekretārei – 1467,68 eiro
  Ilzei Salnai, Preses dienesta vadītājai – 1426,60 eiro
  Lindai Puķītei, Juridiskās nodaļas vadītāja vietniecei – 1346,12 eiro
  Jānim Māsiņam, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas informācijas tehnoloģiju galvenajam speciālistam – 1337,22 eiro
  Ingai Šteinbrikai – 1302,04 eiro
  Renāram Vildem, Valsts prezidenta protokola vadītājam – 1284,10 eiro
  Skaidrītei Zarānei, Valsts prezidenta protokola konsultantei – 1133,70 eiro
  Ilonai Kancānei, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas vecākai grāmatvedei – 1088,58 eiro
  Inesei Kahanovičai, Juridiskās nodaļas juristei – 1067,99 eiro
  Ievai Viļumai, Juridiskās nodaļas juristei – 1067,99 eiro
  Evitai Brečai, vecākajai ekonomikas konsultantei – 1052,90 eiro
  Naudas balvas – pat virs divarpus tūkstošiem eiro
  Egitai Kazekai, kancelejas vadītāja vietniecei – 2632,31 eiro
  Kristīnei Jaunzemei, Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskajai padomniecei – 2561,40 eiro
  Andim Jēkabsonam, Valsts prezidenta ekonomikas padomniekam – 2561,40 eiro
  Jānim Kažociņam, Valsts prezidenta nacionālās drošības padomniekam, Nacionālās drošības padomes sekretāram – 2561,40 eiro
  Maijai Manikai, Valsts prezidenta ārlietu padomniecei – 2561,40 eiro
  Jānim Siksnim, Valsts prezidenta preses padomniekam – 2561,40 eiro
  Jānim Plepam, Valsts prezidenta konstitucionālo tiesību padomniekam – 2241,23 eiro
  Mairai Sudrabiņai, Ordeņu kapitula sekretārei – 2010,52 eiro
  Elenai Lodočkinai, Apžēlošanas dienesta vadītājai – 1906,65 eiro
  Lindai Puķītei, Juridiskās nodaļas vadītāja vietniecei – 1844,00 eiro
  Jānim Mūsiņam, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas informācijas tehnoloģiju galvenajam speciālistam – 1831,81 eiro
  Renāram Vildem, Valsts prezidenta protokola vadītājam – 1759,04 eiro
  Evitai Brečai, vecākajai ekonomikas konsultantei – 1754,84 eiro
  Ingai Steinbrikai, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas galvenajai grāmatvedei – 1736,05 eiro
  Ilzei Salnai, Preses dienesta vadītājai – 1563,40 eiro
  Ilonai Kancānei, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas vecākajai grāmatvedei -1491,20 eiro
  Inesei Kahanovičai, Juridiskās nodaļas juristei – 1423,99 eiro
  Ievai Viļumai, Juridiskās nodaļas juristei – 1423,99 eiro
  Tomam Kalniņam, Preses dienesta fotogrāfam – 1387,87 eiro
  Annai Hrapan-Gromņickai, Preses dienesta tulcei – 1386,42 eiro
  Lailai Rutks arī Rutkis, sekretariāta vadītajai – 1338,92 eiro
  Vitai Ruksei, Valsts prezidenta protokola konsultantei – 1323,00 eiro
  Kristīnei Vilkai, Apžēlošanas dienesta vecākajai speciālistei – 1302,22 eiro
  Inetai Zavadskai, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas grāmatvedei – 1268,69 eiro
  Guntai Slesarei, Valsts prezidenta ārlietu padomnieces konsultantei – 1250,50 eiro
  Anetei Ugainei, Preses dienesta komunikācijas speciālistei – 1243,00 eiro
  Skaidrītei Zarānei, Valsts prezidenta protokola konsultantei – 1242,42 eiro
  Elvīrai Stepanovai, Preses dienesta komunikācijas speciālistei – 1241,85 eiro
  Zigmundam Liniņam, Jūrmalas rezidences pārvaldniekam – 1196,20 eiro
  Gatim Bergmanim, Preses dienesta operatoram – 1170,31 eiro
  Andai Pečulei, konsultantei plānošanas jautājumos – 1150,00 eiro
  Kristīnei Reisai-Dāboliņai, sabiedrisko projektu konsultantei – 1150,00 eiro
  Intai Butkus, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas vecākajai lietvedei – 1014,25 eiro
  Žannai Trankalei, Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas vadītājas vietniecei – 1002,94 eiro
  Man patīk

 17. Domburs nav dieva vietnieks zemes virsu , par kadu grib sevi iztelot. Jo vairak vinu pasutis , jo objektivaka bus informacija,nevis dombura pasniegta.

 18. Vienreiz jābeidz šis teātris. KNAB atklājiet, par ko Rimšēvics tika aizturēts (+ kas samaksāja par Sprudu 500k eur, jo par Rimsēvica izpalīgu vakar jau viss tika izklāstīts visos zinu portālos)! Jo savādāk kaut kā nesaprotu, cilvēks tika aizturēts, kukulnemšanā un biedrs Kučinskis saka, ka esot neapgāžami pieradījumi, bet Rimkēvicam nav piemērots aizdomās turamā statuss (???), ir dots aizliegums ieņemt amatu (uz kāda pamata?) no ģenerālprokuratūras puses nav celta apsūdzība, vai arī izdots aizturēšanas orderis.
  Visu saliekot kopā, domaju, ka tas nav legāli un izskatās, ka tagad KNAB ar VP mēģina ko līmēt kopā, lai ECT vinus nepaņemtu priekšā.

 19. Vienreiz jābeidz šis teātris. KNAB atklājiet, par ko Rimšēvics tika aizturēts (+ kas samaksāja par Sprudu 500k eur, jo par Rimsēvica izpalīgu vakar jau viss tika izklāstīts visos zinu portālos)! Jo savādāk kaut kā nesaprotu, cilvēks tika aizturēts, kukulnemšanā un biedrs Kučinskis saka, ka esot neapgāžami pieradījumi, bet Rimkēvicam nav piemērots aizdomās turamā statuss (???), ir dots aizliegums ieņemt amatu (uz kāda pamata?) no ģenerālprokuratūras puses nav celta apsūdzība, vai arī izdots aizturēšanas orderis.
  Visu saliekot kopā, domaju, ka tas nav legāli un izskatās, ka tagad KNAB ar VP mēģina ko līmēt kopā, lai ECT vinus nepaņemtu priekšā.

 20. Palasot portālā Delfi rakstīto, mati ceļas stāvus! Nav jau brīnums, ka Rimšēvičš Domburam atteicis! Īpaši svētdien, pirmdien un vakar Delfos publicētā pretrunīgā informācija vai, pareizāk būtu teikt, no ārvalstu avotiem – vairāk gan britu un amerikāņu, kas nebūt nelolo simpātijas pret Latvijas valsti un Latvijas Bankas prezidentu, radot apjukumu sabiedrībā un priekšstāvjos, ņem dalību nomelnošanas kampaņā pret Latvijas valsti un Latvijas Bankas prezidentu.

 21. Vakar taču jau visu nointervēja Rēders. Ko tad vēl vajag Domburam? Cilvēki taču nav tik stulbi, lai neprastu pie sevis izdarīt kādus jēdzīgus secinājumus.

  • Nu Domburs tomēr ir profesionāLIS,LAI ARĪ MĪL “AIZRAUTIES”,KAS viņa intervijas dažkārt dara grūti klausāmas. Taču viņš nekad nevarētu būt tādā “līmenī”,kā Rēders -tukša vieta,kas cenšas sevi parādīt – achhh! – cik gudru un erudītu…

  • Domburs tikai gribēja paspārdīt zemē guļošo.

 22. Dombura kungs, vai pats, nokļuvis šādā situācijā, gribētu visu laiku tikt intervēts no žurnālistiem, kuriem nav ne mazākās sajēgas par elementāru pieklājību un nojausmas par ētiku? Pie tam katrs žurnālists, nevis intervē, bet izsaka savu spriedumu aizdomās turētajam, ka viņš ir noziedznieks, pirms vēl tiesvedība sākusies, nemaz nerunājot par tiesas lēmumu, neesot kompetents LV likumdošanā.
  Par saslimšanu – ir tāds teiciens – zaglis zaglim netic, to gan vajadzēja zināt, jo tas visiem ir zināms no pasaules radīšanas sākuma. Skatoties vakardienas 1;1 varēja redzēt, ka ar veselību Rimševica kungam nav kārtībā, neatkarīgi no diagnozes.
  Dombura kungs, ar steigu apmeklējiet viņa ģimenes ārstu un piedraudiet viņam, ja negribēs pārkāpt ārsta ētikas likumu, ar interviju uz Dombura raidījumu, jau noziedznieka statusā.

  • Paldies par labajiem vārdiem

  • Es atturētos no vispār jelkādiem minējumiem par Rimšēviča kunga veselību. Cilvēks jau vairākas dienas dzīvo nepārtrauktā stresā. Varbūt to varētu raksturot par pārgurumu, kas var novest cilvēku gultas režīmā. Attopieties sensāciju mednieki, aizbrauciet paterorizējiet ar neērtiem jautājumiem Norvik bankas lielakcionāru!

 23. Palasot portālā Delfi publicēto, mati sāk celties stāvus! Nav jau brīnums, ka Rimšēvičs Domburam atteicis! Īpaši svētdien, pirmdien un vakar Delfos publicētā pretrunīgā informācija, vai pareizāk būtu teikt, no ārzemju avotiem pārpublicētā – vairāk gan britu un amerikāņu preses, kas nelolo simpātijas pret Latviju, radot apjukumu sabiedrībā, dažāda līmeņa vadītājos, drīzāk ņem dalību ārvalstu apmelošanas kampaņā pret Latvijas valsti un Latvijas Bankas prezidentu.

 24. brīnos ka ar Domburu vispār kāds grib runāt!

 25. Es brīnos, ka cilvēks vispār spēj parunāt, nervi jau nav bezizmēra!
  Neesmu godprātīgs tiesnesis un nezinu vai vainīgs vai nevainīgs, bet
  izbrīnu rada tas, ka fotogrāfija parādās tikai tagad, bet ne tad kad tika
  uzņemta?

 26. Pēc vakardienas Rēdera absolūti neprofesionālajiem, muļķīgajiem un nekulturālajiem paraudemonsterējumiem, pilnīgi saprotami.
  Arī es runātu tikai ar tādu žurnālistu, kurš patiesi ir ieinteresēts noskaudrot faktus un izgaismot situāciju, nevis ar situācijai neatbilstošiem kokboksa paņēmieniem pievērt uzmanību sev!!!

 27. Ak šausmas! Iedomājaties! Atbildēt

  Zvanijis no nepazīstama telefona numura!! Kåda uzdrošināšanås! Kāda bezkaunība! Nav ko bēdāties. Norvik bankas Guselnikovs būs gan gatavs Dombura dzirdīgām ausīm ståstīt savu stāstu. Un gaidot Guselnikovu Domburs varētu Intervēt Knab vadību, prasot, kur ir pierādijumi, kur if fakti… tos parastos žurnalistikas jautājumus kas, kad, kam, ko, kur, kā…. šī daudzinātā kukułošana notikusi. Faktus lūdzu…. mēs gribam zināt faktus.

  • Jā, tas ir ļoti labs jautājums – kādā veidā nemanāmi saņemt 100 000 – pārskaitījums ne paša, ne radu kontā neder, tad jāsarunā kāds labs draugs ar kontu Šveices bankā. Skaidrā naudā (kā Magonis bagāžniekā) saņemt šķiet vēl nereālāk. Iespējams, patiesību par šiem notikumiem nekad neuzzināsim – nu neticu ne valdībai, ne knābim ne ārvalstu specdienestiem – katram savs uzdevums un intereses, bet mums – vienkāršajai tautai – par visu šo jāmaksā, kā parasti.

Draugiem Facebook Twitter Google+