Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Portāls: Straujumas padomnieks Putniņš noraizējies, ka Rīga ir “alkoholiķu paradīze” (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Renārs Putniņš.

Ministru prezidentes padomnieks veselības aprūpes jautājumos, neiroķirurgs Renārs Putniņš ir noraizējies par iedzīvotāju nodzeršanos un pārmet policijai bezdarbību, kuras dēļ Rīga kļuvusi par «alkoholiķu paradīzi», vēsta portāls TVNET.

Putniņš savus secinājumus izdarījis pēc paša redzētā vakarā Vecrīgā krogos un klubos. Viņš manījis, ka alkohola reibumā izklaidējas pat skolēni, iespējams, nepilngadīgi.

Putniņu īpaši izbrīna Rīgas domes bezdarbība, lai novērstu jauniešu nodzeršanos.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. LŪDZU DZERIET UN UZRAUJIET DŪMU, CIK TĪK! Atbildēt

  Latvija , bet it īpasi Rīgā, alcholisms, uzdzīve, izlaidība (netiklība) patlaban sit augstu vilni.

  Grādīgos dzērienus un cigaretes ir iespejams nopirkt jebkura pārtikas veikalā no agra rīta līdz vēlai vakara stundai. Saeimā ir jāpieņem likums, ka alchoholu drīkst tirgot tikai specveikaos, kuros pārdod vienīgi alchoholu noteiktas stundas un kuri svētdienās ir slēgti.
  piemēram, ASV NEVIENĀ PARTIKAS VEIKALĀ ALCHOHOLU NETIRGO, BET LATVIJĀ KATRĀ BODĪTĒ, VĪNA PUDEĻU KASTES PRIEKŠPLANĀ . cigaretes kasierei blakus vai virs galvas !

  Latvija vispār it tik bezgala daudz svētku, koncertu, izklaižu, ka jābrīnās, vai kāds vēl strādā un kad?

 2. Šitam kārklu krievam nekas nav labi.

 3. … Un tagad, vards VP Vejonim, jo Satversmes 40. pants atlauj Latvijas Republikas VP dot svinigu solijumu: ‘ Es zveru, ka viss mans darbs bus veltits Latvijas tautas labumam. Es darisu visu, kas staves manos spekos, lai sekmetu Latvijas valsts un tas iedzivotaju labklajibu … ‘ !!!!

  … Satversmes 46., 47. un 48. panti dod VP tiesibu rikoties ar likumu ierosinasanu … !

 4. lai Straujumas padomnieks Putniņš neraizējās, vienkāršo darbaļaužu paradīze Rīga nav!

 5. Putniņ, savādāk jau SC ar ausaini nevar noturēt savu elektorātu…

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+