Sports
Basketbols

Porziņģa “kedas” par 120 ASV dolāriem0


Kristapa Porziņģa un “adidas” sporta apavu jaunā sērija.
Kristapa Porziņģa un “adidas” sporta apavu jaunā sērija.
Foto: “adidas”

Sporta preču ražotājs “adidas” 1.novembrī prezentēs Latvijas basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa sporta apavu sērijas “Unicorn” jaunā dizaina basketbola botas, kuras varēs iegādāties par 120 ASV dolāriem jeb aptuveni 100 eiro.

Arī uz jaunā dizaina “kedu” zolēm būs attēlots “vienradzis”, kas simbolizē Porziņģi, jo liepājnieks savu fizisko parametru un spēles stila dēļ NBA tiek uzskatīts par īpašu un neatkārtojumu, salīdzinot viņu ar šo mītisko dzīvnieku. Apavu krāsa ir saskaņota ar Porziņģa pārstāvētās Ņujorkas “Knicks” krāsām – zilo, melno un oranžo.

Porziņģis 2016.gada oktobrī noslēdza līgumu ar “adidas” uz septiņiem gadiem, līdz ar to slavenā firma katru gadu izlaiž Porziņģa sērijas jauna dizaina apavus. Tā, pērn uz iepriekšējās sērijas apaviem bija attēlots arī Brīvības piemineklis un Brīvības statuja, bijuši arī Latvijas ģerboņa lauvas un jau minētais vienradzis.

Porziņģis joprojām atgūstas no februārī gūtās ceļagala krustenisko saišu traumas. Šobrīd nav skaidrs, kad viņš varētu atgriezties laukumā, taču ātrāk par Ziemassvētkiem tas noteikti nenotiks.

Saistītie raksti
LA.lv