Sports
Basketbols

Porziņģi nosauc par mīkstu. “Neko no tā nedzirdu. Es tikai turpinu spēlēt” 16

AP/Scanpix

Ņujorkas “Knicks” NBA čempionāta spēlē svētdien viesos ar rezultātu 100:96 (33:25, 23:27, 19:19, 25:25) uzvarēja Dalasas “Mavericks” , tiekot pie trešā panākuma pēdējos desmit mačos, kā arī izcīnot vien ceturto uzvaru šosezon 17 viesos aizvadītos mačos. Porziņģis šajā mačā izcēlās ar 29 punktiem.

Ceturtajā ceturtdaļā Porziņģis iesaistījās nelielos asumos ar Vesliju Metjūzu, kurš latvieti nosaucis par “mīkstu”.
“Mēs viens pret otru cīnījāmies diezgan fiziski, viņš man šo to pateica. Es atbildēju. Mums bija jauka saruna. Parasti es šādām lietām nepievēršu uzmanību, turklāt neko no tā nedzirdu. Es tikai turpinu spēlēt. Šoreiz cīņa kļuva nedaudz asāka,” izteicās Porziņģis.

Tikmēr Metjūzs pēc spēles uzsvēra, ka viņš tikai vēlējies Porziņģi izsist no līdzsvara. Kopumā viņš par latvieti esot augstās domās.
“Porziņģis ir lielisks spēlētājs – viņam ir pārliecība un prasmes. Es šajā spēlē tikai vēlējos sarežģīt viņa dzīvi. Man pret Porziņģi nav nekā personiska. Man pat patīk skatīties, kā viņš spēlē. Porziņģis ir neticami talantīgs, šīs līgas nākotne. Es centos tikt viņam zem ādas, tur nebija nekā personiska,” sacīja Metjūzs.

Saistītie raksti

“Tas būtu tiešām sāpīgi, ja mēs nebūtu uzvarējuši šo maču. Mēs bijām vadībā visu spēli un mums bija iespējas būt viņiem priekšā arī ar 15 punktu vadību,” laikraksts “The New York Post” citē Porziņģa teikto.

Svētdienas spēles laikā Porziņģim bija vairākas divcīņas ar vācieti Dirku Novicki, bet vienā no epizodēm latvietis pret viņu realizēja grūtu pustālo metienu. “Viņš nedaudz reaģēja uz manu māņkustību. Vēlējos, lai Dirks no manis atkāptos vēl vairāk, tomēr es tik un tā spēju gūt punktus.”
“Dirks ir viens no labākajiem metējiem. Līdz ar to aizsardzībā pret viņu ir jāstrādā īpaši rūpīgi. Bija jautri spēlēt pret viņu. Vēlējos uzbrukt katrā epizodē, kad biju pret Dirku,” uzsvēra Porziņģis.

LA.lv