Porziņģim mazākais spēles laiks, ”Knicks” bezspēcīgi piekāpjas ”Jazz” 0

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Ņujorkas “Knicks” trešdien regulārā čempionāta mačā viesos ar 85:106 (11:29, 24:31, 24:22, 26:24) piekāpās Jūtas “Jazz”, piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas.
Jau spēles pirmajā ceturtdaļfinālā “Jazz” iekrāja teju 20 punktu pārsvaru un mājiniekiem to izdevās noturēt līdz pat mača beigām. Savukārt Porziņģis spēja iemest tikai divus no astoņiem metieniem no spēles un guva četrus punktus, aizvadot savu mazrezultatīvāko maču.
Latvietis šajā mačā laukumā pavadīja 13 minūtes un 16 sekundes, kas ir mazākais spēles laiks viņa karjerā. Latvietis grozā raidīja divus no sešiem izpildītajiem divpunktu metieniem, bet aizmeta garām abus savus tālmetienus.
Tāpat Porziņģa rēķinā trīs atlēkušās bumbas, viena kļūda un divas piezīmes.
Rezultatīvākis spēlētājs “Knicks” rindās bija Karmelo Entonijs, kurš guva 12 punktus, bet pa desmit punktiem sameta Saša Vujačičs un Lū Amundsons.
Savukārt “Jazz” rindās izcēlās Gordons Heivords, kurš guva 24 punkuts, bet par četriem punktiem mazāk iemeta Deriks Feivors.
Kā ierasts, Porziņģis spēli sāka starta pieciniekā, bet pēc nospēlētas pusminūtes latvietis jau guva savus pirmos punktus, atklādams mača rezultātu. Tiesa, turpinājums Porziņģim un “Knicks” komandai nebija tik sekmīgs. Ņujorkieši četru minūšu laikā nonāca iedzinējos ar 4:14, bet Porziņģis tika nomainīts. Uz maiņu nākušie spēlētāji gan nespēja mainīt cīņas gaitu, un “Knicks” pirmo ceturksni zaudēja ar 11:29.
Arī otrajā spēles nogrieznī latvietis bija pirmais viesu komandā kurš guva punktus, panākot 13:38. Šajā ceturksnī latvietis tika nomainīts pēc nepilnām piecām laukumā pavadītām minūtēm, bet “Jazz” turpināja krāt iespaidīgo pārsvaru un pirmo puslaiku mājinieki noslēdza ar 60:35 savā labā.
Otro spēles puslaiku Porziņģis un “Knicks” iesāka ar neprecīziem metieniem, kas ļāva Jūtas vienībai saglabāt komfortablo pārsvaru 30 punktu robežās. Arī šajā spēles nogrieznī Porziņģis nepavadīja laukumā vairāk kā piecas minūtes, bet “Knicks” izdevās nedaudz samazināt iekrāto deficītu un trešo ceturtdaļu noslēgt ar 59:82.
Tiesa, jau ceturtā ceturkšņa ievadā “Jazz” panāca 88:59, bet noslēdzošajā spēles nogrieznī lielāks spēles laiks tika dots rezervistiem, kā dēļ Porziņģis vairs laukumā nedevās. Nespējot atgūt pirmajā puslaikā iekrāto deficītu, “Knicks” piedzīvoja zaudējumu ar 85:106.
“Knicks” ar desmit panākumiem 23 spēlēs ieņem 11.vietu Austrumu konferencē, kamēr “Jazz” ar desmit uzvarām 21 mačā ir astotajā pozīcijā Rietumu konferencē.
Nākamo spēli “Knicks” aizvadīs ceturtdien, kad, turpinot izbraukuma spēlēs Rietumos, viesosies pie Sakramento “Kings”, kas šosezon 23 spēlēs izcīnījusi astoņas uzvaras.