×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. jūnijs, 2015
Drukāt

Porziņģis atvainojas par Latviju nievājošu izteikumu (3)

baloncestosevilla.combaloncestosevilla.com

Talantīgais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien publiski atvainojies par savu izteikumu, ko daudzi Latvijā uztvēra kā nievājošu.

Slavenību jaunumu portāls TMZ noķēris Porziņģi uz ielas un video intervijā viens no jautājumiem bija, vai viņš saviem nākotnes komandas biedriem plāno mācīt latviešu valodu. “Neviens nevēlas mācīties latviešu valodu. Latviski vari runāt tikai Latvijā, bet neviens nevēlas doties uz “f**king” Latviju,” Porziņģis teica ar smaidu.

Basketbolista teiktais Latvijā sacēlis lielu ažiotāžu, tāpēc Porziņģis, atrodoties Ņujorkā, atvainojies par teikto. “Ļoti labi saprotu, ka izlieto ūdeni vairs nesasmelt, bet man pašam svarīgi atzīt, jo ļoti nožēloju intervijā pateikto par Latviju. Tāpēc gribu atvainoties gan Latvijai, gan saviem tautiešiem – turpmāk nesīšu Latvijas vārdu pasaulē ar savu darbu un spēli Latvijā,” uzsvēris Porziņģis.

Kā prognozē eksperti, šī gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) jauno spēlētāju draftā, kas norisināsies 25.jūnijā, Porziņģis varētu tikt izvēlēts pat ar kādu no pirmajiem pieciem numuriem. Līdz ar to sagaidāms, ka Porziņģis kļūs par visu laiku visaugstāk izvēlēto Latvijas basketbolistu NBA draftā. Šis gods pagaidām pieder Andrim Biedriņam, kurš 2004.gadā tika izvēlēts ar 11.numuru.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Lamāšanās sportistu vidū ir diezgan ierasta lieta, taču nozākāt savu valsti, nu piedodiet! Krieviskas izcelsmes personāžs tā varētu vīpsnāt, bet latvietis? Tas jaunajam sportistam tiks ilgi pieminēts.

  2. Var nonievat valdibu, politikus,citus cilvekus, bet Ne Latviju kuras sastavdala esi tu pats vai tu to gribi vai ne. Lidz ar to tu noliedz ari sevi, tev nav pascienas. Varbut tu ari neesi vainigs, Vainiga ir vide, kura tu uzaugi, tavi vecaki, skolotaji??

  3. Puišelim mēle skrien ātrāk par prātu… Ar noteikumu,ka prāts vispār ir vairāk ,kā vistai.

Draugiem Facebook Twitter Google+