Reuters/Scanpix

Porziņģis ir “Knicks” līderis, 22 punkti Hjūstonā (video) 0

Kristaps Porziņģis pirmajā NBA sezonas pārbaudes spēlē laukumā parādīja, ka vasarā ir labi pastrādājis un būs Ņujorkas “Knicks” līderis, izbraukumā Hjūstonā gūstot 22 punktus. Vairāk nespēja neviens cits “Knicks” spēlētājs, arī visas komandas sniegums bija pavisam rudenīgs – zaudējums ar 103:130.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Liepājnieks laukumā bija visilgāk – 27 minūtes -, un likumsakarīgi tika pie rezultatīvākā spēlētāja titula. Produktīvākais laiks Porziņģim sanāca trešajā ceturtdaļā, kad sešās minūtēs tika trāpīti četri tālmetieni. Pavisam tika gūti 22 punkti, izcila precizitāte no tālienes (5/6), laba divpunktu metienos (3/5) un realizēts vienīgais soda metiens. Vēl arī četras atlēkušās bumbas, pa diviem bloķētiem metieniem un rezultatīvām piespēlēm.

“Knicks” labā komandas jaunieguvums Dereks Rouzs guva 16 punktus, taču viņš nākamajās pārbaudes spēlēs piedalīties nevarēs, jo jādodas uz ASV rietumkrastu piedalīties tiesā par kādu izvarošanas lietu. Ņujorkas basketbola joprojām lielākā zvaigzne Karmelo Entonijs guva desmit punktus, spēles beigās pie vārda tikušais lietuvietis Mindaugs Kuzminsks – septiņus.

Porziņģis spēli sāka sākuma sastāvā kopā ar šovasar Liepājā pabijušo Kailu O’Kvinu, Karmelo Entoniju, Kortniju Lī un Dereku Rouzu.
Nākamo pārbaudes spēli “Knicks” aizvadīs sestdien savā laukumā pret kaimiņiem, Brūklinas “Nets”.