AP/Scanpix

Porziņģis ir nodzīts: Esmu noguris, jūtos tik ļoti noguris 1

Ņujorkas “Knicks” komandas zaudējumā trešdienas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā pret Vašingtonas “Wizards” vainojams nogurums, uzskata latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai

“Knicks” izbraukumā ar 103:121 (32:33, 31:31, 14:26, 26:31) zaudēja “Wizards” vienībai. Porziņģis šajā mačā iemeta 16 punktus, bet 14 no tiem bija pirmajā puslaikā, kamēr otrajā puslaikā latvietis bija nemanāms.
“Knicks” vienība trešdien aizvadīja otro spēli divu dienu laikā, jo otrdien tā ar 91:100 savā laukumā zaudēja Dāvja Bertāna pārstāvētajai Sanantonio “Spurs”.

“Esmu noguris, jūtos tik ļoti noguris. Tagad ir viena diena, lai atpūtinātu kājas un laukumā atgrieztos labāks, turklāt ar lielāku enerģiju,” pēc zaudējuma “Wizards” komandai teica Porziņģis, uz kura pleciem gulstas “Knicks” vienības līdera nasta. “Aizvadījām otro spēli divu dienu laikā. Nevēlos meklēt attaisnojumus, bet vienmēr ir grūti spēlēt divas dienas pēc kārtas. Domāju, tas mūs ietekmēja.”

“Mums vienkārši pietrūka enerģijas. “Wizards” basketbolistiem pirms tam no spēlēm bija trīs brīvas dienas. Viņi laukumā devās svaigi, kamēr mums otrajā puslaikā svaiguma nebija,” laikraksts “The New York Daily News” citē Porziņģa teikto.

Pēc spēlēšanas iedzinējos pirmajā ceturtdaļā “Knicks” otrajā ceturksnī izlīdzināja spēles gaitu un puslaika pārtraukumā devās ar viena punkta deficītu. Otro puslaiku ar izrāvienu 15:3 iesāka “Wizards” basketbolisti, ieliekot pamatus savai uzvarai.

Porziņģis nospēlēja 35 minūtes, kuru laikā grozā raidīja četrus no deviņiem divpunktu metieniem, vienu no četriem tālmetieniem un piecus no sešiem soda metieniem.
Tāpat viņš izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, bloķēja vienu metienu, pieļāva trīs kļūdas un tika pie divām piezīmēm. “Knicks” ar Porziņģi laukumā ielaida par 16 punktiem vairāk nekā iemeta.

“Knicks” komandā šajā mačā produktīvākie bija rezervisti, Maiklam Bīslijam izceļoties ar 20 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām, bet Kailam O’Kvinam iemetot 13 punktus un izcīnot desmit bumbas zem groziem.
Tikmēr “Wizards” vienībā ar 27 punktiem rezultatīvākais bija iepriekšējās nedēļas Austrumu konferences vērtīgākais spēlētājs Bredlijs Bīls, 25 punktus iemeta Džons Vols, bet ar 21 punktu atzīmējās polis Marcins Gortats.

“Knicks” komanda trešdien piedzīvoja jau sesto zaudējumu pēdējo septiņu maču laikā.
“Pēdējā laikā mums neklājas pārāk viegli, mentāli šobrīd neesam tajā labākajā situācijā. Tagad ir nedaudz jāatpūšas, jādodas uz Maiami, kur ir labi laikapstākļi, un jāuzvar vietējā “Heat”,” uzsvēra Porziņģis.

“Knicks” ar 18 uzvarām 38 spēlēs atkāpusies uz desmito vietu Austrumu konferencē, bet astotajā vietā esošajai Indiānas “Pacers” ir tikai par vienu uzvaru vairāk.
Janvāris “Knicks” komandai būs smagākais un svarīgākais mēnesis sezonā. Turpinājumā tai šomēnes 10 no 13 spēlēm jāaizvada izbraukumā, nākamajā mačā piektdien viesojoties pie Maiami “Heat”. Šosezon “Knicks” viesos spējusi uzvarēt vien trīs reizes no 15 mačiem.