Porziņģis malā, “Knicks” kārtējais zaudējums 0

Ņujorkas “Knicks” komanda, spēlējot bez Latvijas labākā sportista Kristapa Porziņģa, pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē cieta zaudējumu.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību

Ņujorkas komanda savā laukumā ar rezultātu 107:108 (27:26, 27:27, 29:35, 24:20) piekāpās Atlantas “Hawks” komandai, kuras rindās 22 sekundes pirms pamatlaika beigām tālmetienu realizēja Vācijas izlases basketbolists Deniss Šrēders.

“Knicks” pēdējās 13 spēlēs cietusi 11 zaudējumus, bet ‘Hawks” pēdējos desmit mačos tikusi pie deviņām uzvarām.

Pirmajā ceturksnī lielākoties vadībā atradās “Knicks” komanda, taču mājinieku pārsvars nepārsniedza sešus punktus. Arī otrajā ceturksnī bija aktīva cīņa par vadību, taču nevienai no komandām neizdevās atrauties, puslaiku ar 54:53 uzvarot ņujorkiešiem.

Otro puslaiku ar astoņiem bezatbildes punktiem iesāka “Hawks” basketbolisti, kuri nosargāja vadību līdz ceturtās ceturtdaļas sākumam, kurā mājinieks Džastins Holidejs pusminūtes laikā no 86:88 panāca 90:88. Turpinājumā jau “Knicks” nedaudz kontrolēja mača gaitu, taču attālināties nespēja. Minūti pirms pamatlaika beigām rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 105:105, bet Deriks Rouzs izvirzīja vadībā “Knicks” komandu. Tiesa, pēdējais vārds šajā mačā piederēja viesiem, kuru rindās 22 sekundes pirms finālsvilpes tālmetienu realizēja Vācijas izlases basketbolists Šrēders.

Ņujorkiešiem rezultatīvākais bija Karmelo Entonijs, kurš guva 30 punktus un savāca septiņas atlēkušās bumbas, 18 punkti un deviņas rezultatīvas piespēles Rouzam, bet 14 punktus iemeta lietuvietis Mindaugs Kuzminsks.

Tikmēr “Hawks” rindās 28 punktus iemeta šī mača varonis Šrēders, bet 20 punkti Tima Hārdeveja kontā.

LETA jau vēstīja, ka Porziņģis sāpošas Ahilleja cīpslas dēļ izlaiž jau trešo spēli pēc kārtas, bet šosezon viņš nav piedalījies sešos mačos.

Knicks” komanda ar 18 uzvarām 42 spēlēs ieņem 11.pozīciju Austrumu konferences kopvērtējumā, kamēr “Hawks” ar 24 panākumiem 41 cīņā pakāpusies uz ceturto pozīciju.