EPA/Scanpix

Porziņģis nespēlē sāpju dēļ: Jāturpina strādāt pie muguras stiprināšanas 0

Latviešu zvaigznei Kristapam Porziņģim arī iepriekš bijušas problēmas ar muguru, tāpēc viņš ir apņēmības pilns strādāt pie tās stiprināšanas.
Porziņģis sestdien muguras sāpju dēļ nepiedalījās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” komanda, aizvadot otro maču divās dienās, viesos ar rezultātu 102:117 (39:29, 22:29, 13:37, 28:22) zaudēja vienai no Rietumu konferences spēcīgākajām komandām Hjūstonas “Rockets”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Porziņģis izlaida otro spēli šosezon, jo veselības problēmu dēļ viņš nespēlēja arī vienu maču pirms divām nedēļām. Savu pirmo divu NBA sezonu laikā latvietis kopumā izlaida 26 spēles.

“Man ir savilkta mugura un tā nejūtas labi. Pēc iepriekšējās spēles sāku to just, sekoja pārlidojums, nepalīdzēja arī gulēšana citā gultā,” Porziņģis izteicās vēl pirms cīņas. “Kaut iesildoties sajutos labāk, tāpat nav pietiekami labi.”
“Man arī pagājušajā sezonā bija līdzīgas muguras problēmas, tāpēc jāturpina strādāt pie tās,” stāstīja latvietis.

Aizvadītajā spēlē “Knicks” pirmajā ceturtdaļā izvirzījās vadībā ar 29:7 un vēl pēc puslaika bija priekšā ar 61:58, tomēr trešajā ceturtdaļā viens pats Džeimss Hārdens guva vairāk punktu nekā visa “Knicks” komanda un turpinājumā mājinieki izcīnīja drošu uzvaru. Nepilnu 30 minūšu nogrieznī “Rockets” komanda bija labāka par pretiniekiem ar 91:46.
“Rockets” pazīstama kā ļoti aktīva tālmetienu izpildītāja, šajā mačā trāpot 18 no 47 iespējām, kamēr “Knicks” iemeta četrus no 17 trejačiem.

“Spēles sākumā viņi kļūdījās metienos, bet mēs ieguvām labas iespējas. Pēc tam viņi sāka trāpīt,” teica “Knicks” galvenais treneris Džefs Hornačeks. “Bez diviem sākumsastāva spēlētājiem mums bija jāaizvada gandrīz lieliska spēle. Lielu daļu mača spēlējām labi, bet pretinieki ir spēcīga komanda un zina kā trāpīt tālmetienus. Daudzas komandas iet cauri traumām, jāturpina cīnīties. Varbūt kādi rezervisti izmantos radušās iespējas.”

Ņujorkas vienībai šī bija deviņpadsmitā spēle šosezon, bet izbraukumā tika spēlēts vien septīto reizi. Viesos komanda pagaidām spējusi izcīnīt vien vienu panākumu.
“Knicks” ar desmit uzvarām 19 spēlēs atkāpusies uz Austrumu konferences astoto vietu, kamēr “Rockets” ar 15 uzvarām 19 mačos ir Rietumu konferences līdere.
Nākamajā mačā “Knicks” pirmdien savā laukumā tiksies ar Portlendas “Trail Blazers”.

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē viesos ar rezultātu 106:86 (14:15, 26:14, 32:29, 34:28) pārspēja Šarlotas “Hornets”.
Bertāns šajā spēlē laukumā pavadīja septiņas minūtes, kuru laikā realizēja savu vienīgo divpunktu metienu, bet aizmeta garām vienu tālmetienu.
Latviešu basketbolists šajā mačā izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un tika pie vienas personīgās piezīmes. “Spurs” ar Bertānu laukumā iemeta par pieciem punktiem vairāk nekā ielaida.