ITAR-TASS/Scanpix

Porziņģis nikns par tiesnešiem: Ir sāpīgi, ka neļauj spēlēt basketbolu 0

Ja ierasti Kristaps Porziņģis Eiropas čempionātā cenšas izvairīties no liekas mediju uzmanības, tad pēc uzvaras pār Krieviju (84:69) ar vārdiem “Man ir sakrājies ko teikt!” žurnālistus “Fenerbahce” arēnas gaiteņos uzmeklēja pats.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

“Uzvelk tas, ka divi no trīs tiesnešiem mēģināja šo spēli padarīt neskatāmu. Saprotu, ka ir kļūdas. Visi kļūdās. Bet ir sāpīgi, kad neļauj spēlēt basketbolu. Tā ir lieta, ko FIBA noteikti var uzlabot. Liels prieks, ka mācējām atspēlēties. Mierīgi, ar vēsu galvu, solim pa solim atspēlēties,” sacīja Kristaps Porziņģis.

Uz citiem jautājumiem Kristaps nevēlējās atbildēt, taču tāpat ir skaidrs, ka šie viņa izteikumi nonāks FIBA kabinetos. Neieklausīties Eiropas basketbola superzvaigznes izteikumos – tas arī būtu par traku.

Kā “LA” jau ziņoja, Latvijas izlase Eiropas čempionāta ceturtajā spēlē atspēlēja 12 punktu deficītu un ar 84:69 pārspēja Krievu. Spēles emocionālākie bržī bija pirmajā puslaikā, kad tiesneši Porziņģim piešķīra divas ļoti apšaubāmas piezīmes – trešo pēc iegūtas atlēkušās bumbas pie pretinieka groza, ceturto cīņā par vietu zem sava groza.

Pēc šīm epizodēm Porziņģis tika nomainīts, viņa spēles laiks otrajā puslaikā tika limitēts, taču ar pirmajā puslaikā 15 punktu guvušo Timofeju Moozgovu lieliski tika galā citi. Visupirms – Mārtiņš Meiers un Rolands Šmits.

Šo spēli tiesāja Mareks Čmikevičs (Polija), Manuels Maconi (Itālija) un Aleksandrs Milojevičs (Maķedonija).