×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
13. aprīlis, 2017
Drukāt

Porziņģis Ņujorkā atklāj vasaras plānus. Kur valstsvienība? (4)

AP/ScanpixAP/Scanpix

Latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis šovasar ir apņēmies ļoti daudz strādāt, lai rudenī Ņujorkas “Knicks” rīcībā atgrieztos spēcīgāks. Līdz šim Porziņģis neko nav sacījis par vasaras plāniem saistībā ar dalību Latvijas izlasē, kamēr viņa komandas biedri, tāpat pārējie NBA spēlējušie lietuvieši savu pozitīvo lēmumu jau ir izdarījuši.

“Šis mums visiem bija smags gads, piedzīvojām daudz kāpumus un kritumus. Tomēr bija arī sekmīgi brīži un daļā sezonas rādījām tiešām labu sniegumu,” pēc savas otrās NBA sezonas beigām izteicās latvietis. “Šī bija sezona, kurā daudz iemācījos. Kaut neizpildījām, ko no mums gaidīja, kopumā bija noderīga sezona.”

“Vasarā dzīvošu svaru zālē, kur divreiz dienā darīšu to, kas nepieciešams. Tāpat divreiz dienā būšu basketbola zālē. Sporta zālē strādāšu 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, lai kļūtu labāks un nākamajā sezonā atgrieztos spēcīgāks,” kaujinieciski noskaņots ir latvietis. “Pagājušajā vasarā joprojām mācījos, ko nepieciešams darīt, šogad man ir vairāk skaidrs uz ko fokusēties, zinu ko vēlos darīt, tagad tikai atlicis sākt strādāt.”

Porziņģim netika uzdots jautājums vai viņš šovasar palīdzēs Latvijas basketbola izlasei, bet spēlētājs iepriekš konkrētu atbildi nav sniedzis, kamēr latvieša komandas biedri Villijs Ernangomess un Mindaugs Kuzminsks pauduši apņēmību palīdzēt attiecīgi Spānijas un Lietuvas izlasēm Eiropas čempionātā, kaut vēl nav saņēmuši atļauju no “Knicks” vadības.

Porziņģis šosezon aizvadītajās 66 spēlēs caurmērā iemeta 18,1 punktu un izcīnīja 7,2 atlēkušās bumbas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nav viņš Latvijas labākais sportists, kāpēc šo titulu piešķir sportistam kurš pārstāv citas valsts klubu! Vai mums nav cienīgu sportistu, kas nes pasaulē LATVIJAS vārdu! Bēdīgi un nožēlojami!

  2. U-14, U-16 un U-18 izlases nav izlases? Pieaugušo valstsvienībai Porziņģis tāpat daudz noderīgāks būs, kad nostāsies stabili uz kājām NBA, nevis pusizcepts nesīsies uz izlasi tikai tāpēc, lai kādi laiciniki un anonimi neuzmestu lūpu un nepasludinātu viņu par nodevēju.

  3. Idodiet viņam vēl uz mūžu Latvijas lab ākā spoertista nosaukumu un viss okei.Nu nevar b ūt lab ākis sportists,kamēr nav sevi apliecinājis izlasē.

  4. Vins tacu pirmaja intervuja loti precizi izteicas par Latviju. Uz ko jus vel ceriet, nu neinterese vinu izlase, un vina patriotisms ir vina naudas maks.

Draugiem Facebook Twitter Google+