Sports
Basketbols

Porziņģis parāda pasaulei, kā strādā Latvijas izlase 16

foto – Zane Bitere/LETA

Latvijas labākais basketbolists Kristaps Porziņģis portālā “youtube” publicējis video par to, kā Latvijas valstsvienība gatavojas Eiropas čempionāta finālturnīram. Ne tikai treniņu zālē, arī ārpus tās, apmeklējot mazos pacientus Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Piektdienas vakarā “Arēna Rīga” laukumā pārbaudes spēlē pret Poliju gaidāma Porziņģa debija valstsvienības sastāvā. Līdz šim liepājnieks ir spēlējis tikai Latvijas jauniešu izlasēs. Pats spēlētājs izteicies, ka cer līdzjutējus iepriecināt ar kādu sulīgu danku un cer uz pilnām tribīnēm. “Tādās reizēs bez satraukuma neiztikt,” saka Porziņģis, neslēpjot, ka šī spēle viņam būs īpaša.

Latvijas un Polijas izlases pagājušajā nedēļā aizvadīja pārbaudes spēli Klaipēdā, kurā mūsējie zaudēja ar 76:80. Tiesa, ne tikai bez Porziņģa, arī bez Jāņa Strēlnieka un Dāvja Bertāna. Piektdienas vakarā laukumā viss būs visas Latvijas basketbola spožākās zvaigznes.

Saistītie raksti

Tikmēr Porziņģis komandas biedrus iepriecinājis ar nelielu pārsteigumu, katram uzdāvinot īpaša dizaina sarkanbaltsarkanas austiņas. Tas noticis sadarbībā ar vienu no Porziņģa atbalstītājiem.

Latvijas un Polijas spēles sākums 11. augustā pulksten 19.30. Biļešu cenas ir no septiņiem eiro otrajā stāvā līdz 70 eiro par vietām pie laukuma; sektoros arēnas pirmajā stāvā iepretim laukumam biļetes maksā 30 un 35 eiro. Ceturtdienas pēcpusdienā brīvi pieejamas biļetes bija visos sektoros.

LA.lv