Sports
Basketbols

Porziņģis priecājas par iespēju un mīl basketbolu 0

AP/Scanpix

Neapšaubāmi lielākā Latvijas izlases zvaigzne Eiropas čempionātā ir Kristaps Porziņģis, kurš te ir tikpat neviltots kā visā savā karjerā – mīl un spēlē basketbolu.

Spēlē pret Melnkalni brīžām šķita, ka Kristaps pazūd uz mūsu strēlnieku fona, kuri melnkalniešu grozā sakrāmēja 15 tālmetienus! Tomēr arī Porziņģis azvadīja lielisku spēli, guva 19 punktus un atkal iedzina grozā tāddu naglu, ka atliek vien vakarpusē gaidīt dienas piecas skaistākās epizodes!

Saistītie raksti

“Kā jau te dažas dienas iepriekš rakstīju sociālajos tīklos – es mīlu basketbolu! Spēlēju un izbaudu. Ir liels prieks būt šajā komandā. Tāpat Stambulā ir mana ģimene, vecāki, tādeļ šis turnīrs ir īpašs. Eiropas basketbols ir atšķirīgs no NBA spēlētā, kas man ļauj kļūt daudzpusīgākam kā spēlētājām,” savās sajūttās par Stambulā piedzīvoto dalās Porziņģis.

– Vai pār Melnkalni bija viegla uzvara?

“Laikam jau nē, jo mēs paši nospēlējām labi – ātri, realizējām metienus, 90 procentos gadījumu realizējam savas ieceres. Rezultāts varbūt liek domāt, ka bija viegli, bet mēs savu līmeni noturējām visas 40 minūtes. Piecas uzvaras pēc kārtas ir patīkams notikums, tomēr tas nav brīdis, kad vajadzētu priecāties vai apstāties. Katra nākamā cīņa būs svarīgākā.”.

LA.lv