Sports
Basketbols

Porziņģis strauji uzlec ESPN veidotajā NBA labāko spēlētāju rangā 16

AP/Scanpix

Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis aizvadīja lielisku Eiropas čempionātu valstsvienības sastāvā un viņam tiek prognozēta lieliska sezona NBA vienībā Ņujorkas “Knicks”.

ESPN veidotajā pasaulē spēcīgākās līgas veidotajā spēlētāju rangā viņš ieņem 22. vietu (pirms gada bija 33.).

“Porziņģis aizsargā soda laukumu kā Rūdijs Gobērs un izpilda tālmetienus kā Dirks Novickis savos labākajos gados. Uzbrukumā viņa lomai jākļūst lielākai, pagājušajā sezonā bija trešais (komandas rangā) pēc Karmelo Entonija un Derika Rouza. Vai ir kādi pierādījumi, ka viņš nevarētu būt tas, “kam iedod bumbu un aizvācas no ceļa”? Pagājušajā sezonā meta ar 38 procentu precizitāti brīžos, kad bumbu turēja divas vai vairāk sekundes,” raksta ESPN apskatnieki, kuri norāda, ka NBA vēsturē ir tikai divi spēlētāji, kas pirmajās divās sezonās izcīnījuši vismaz 1000 atlēkušās bumbas, iemetuši vismaz 150 tālmetienus un bloķējuši vismaz 100 metienus. Porziņģis un karalis – Lebrons Džeimss.

Bet 2000 punkti, 1000 atlēkušās bumbas, 250 bloki un 100 tālmetieni ir tikai vienam vīram. Jā, liepājniekam Porziņģim. Pagājušajā sezonā Kristaps Porziņģis “Knicks” rindās vidēji spēlē guva 18,1 punktu un izcīnīja 7,2 atlēkušās bumbas.

NBA sezona startēs 17. oktobrī.

 [yesnopoll background=”#ff9c51″]

Saistītie raksti
LA.lv