×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
18. jūlijs, 2015
Drukāt

“Positivus” apmeklētāji rītu sāka ar meditēšanu, aerobiku un telefonu uzlādēšanu

Foto-LETAFoto-LETA

Pēc pirmās festivāla “Positivus” dienas un nakts pasākumiem apmeklētāji rītu iesākuši ar meditēšanu, aerobiku un telefonu uzlādēšanu, novēroja aģentūra LETA.

Daudzi festivāla apmeklētāji dodas veldzēties uz pludmali. Apmēram 30 cilvēki jūras krastā festivāla teritorijā meditē un nodarbojas ar jogu. Turpat blakus ir redzama cilvēku grupa, kas nodarbojas ar aerobiku.

Festivāla apmeklētāju telšu pilsētiņā cilvēki joprojām guļ vai arī iet mazgāties uz publiskajām maksas dušām. Daļa cilvēku gan nav apmierināti, ka pie telšu pilsētiņas publiskās tualetes vēl nav iztīrītas, tāpēc dodas uz citām festivāla teritorijā esošajām tualetēm. Teritorijas uzkopšanas darbi gan ir sākušies.

Daudzi cilvēki šorīt publiskajās vietās uzlādē arī savus telefonus.

Kā novēroja LETA, festivāla pirmajā dienā dažādas aktivitātes un izklaides noritēja līdz pat agram rītam, tostarp, dejas pie vairākām festivāla mazākajām skatuvēm. Īpaši iecienīts bija “Placebo” koncerts.

Izturīgākie – daži simti apmeklētāju – festivāla teritoriju atstāja ap plkst.6 no rīta. Daļa no viņiem turpināja izklaidēties telšu pilsētiņā.

Festivāla pārstāvji aģentūru LETA informēja, ka lielākā skatītāju interese un aizrautība bija novērojama urbānās mūzikas un neosoula meistaru “Jungle”, meiteņu mīluļa Toma Odela un kulta grupas “Placebo” uznācienus uz “Lattelecom” skatuves.

Jau ziņots, ka devītais “Positivus” festivāls Salacgrīvas Zvejnieku parkā norisinās šajā nedēļas nogalē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+