×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
27. maijs, 2016
Drukāt

“Positivus” festivālā uzstāsies DJ Maiks Skinners un Branko no “Buraka Som Sistema”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Uz “Red Bull Music Academy” skatuves “Positivus festivālā” šovasar uzstāsies atzītais britu dīdžejs Mike Skinner (Maiks Skinners) kopā ar Mančestras apvienību “Murkage”, kā arī pasaules mūzikas elpas vēstnesis, portugālis Branko no elektroniskās deju mūzikas projekta “Buraka Som Sistema”. Arī pārējā laikā uz deju ritmiem apvītās skatuves redzēsim gan uzlecošās zvaigznes, gan Baltijā un pasaulē jau novērtētus vārdus.
DJ Maiks Skinners, kurš līdz 2011. gadam bija pazīstams kā britu hiphopa un UK garage projekta “The Streets” līderis, labāko Apvienotās Karalistes klubu noskaņu uz “Red Bull Music Academy” skatuves iegriezīs sestdienas naktī. Viņam piebiedrosies Mančestras dīdžeju, producentu un mūziķu kolektīvs ar segvārdu Murkage, kas gādās par neaizmirstamu un vēl neizpaustus pārsteigumus sološu priekšnesumu.
Savukārt portugālis Branko, kurš kā daļa no mūzikas projekta “Buraka Som Sistema” savulaik uzstājies kā Glāstonberijā, tā Roskildes festivālā, “Positivus” apmeklētājus iepazīstinās ar aktuālākajām elektroniskās mūzikas skaņām no visas pasaules.
Jaunākās tendences no Baltijas un visas pasaules
“Red Bull Music Academy” skatuve “Positivus” festivālā pirmo reizi tika atklāta 2009. gadā, un kopš tā brīža skatuves programmas kuratori ik gadu uz “Positivus” ved labāko, jaunāko un aktuālāko no Baltijas un visas pasaules. Kā atzīst “Red Bull” mārketinga vadītājs Baltijas valstīs Tomeks Boguševskis, “Red Bull Music Academy” galvenais mērķis ir atbalstīt radošumu mūzikā, vienlaikus izglītojot un palīdzot izprast jaunākās tendences mūzikas pasaulē. “Tāpēc ļaujiet jūs pārsteigt arī šogad ar izcilāko no mūsu svaigākās mūzikas kolekcijas,” viņš aicina.
Labāko no Igaunijas elektroniskās mūzikas uz “Red Bull Music Academy” skatuves šovasar piedāvās elektrosoula projekts “Smthing Smthing”, viens no spēcīgākajiem igauņu dīdžejiem – DJ Dave Storm kopā ar Stee Downes, jaudīgāko igauņu producentu apvienība “Cartoon”, kā arī DJ Quest, kurš lieliski kombinē akadēmiski gūtās zināšanas klasiskajā mūzikā ar hausmūzikas visplašākajām izpausmēm.
Uz “Red Bull Music Academy” skatuves kāps arī itālis Mario Moretti, kura DJ setos būtiska vieta ir atblāzmām no itāļu disko, savukārt unikālo Baltijas repa un R’nB skanējumu atklās lietuviešu vokālists un dīdžejs DJ Fingalick kopā ar Baltijas urbānās mūzikas smagsvaru DJ Vaiper Despotin. Latviju tikmēr pārstāvēs bītu meistars, liepājnieks NiklāvZ, un jau tuvākajā laikā “Red Bull Music Academy” skatuves programma tiks papildināta ar vēl citiem vārdiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+