Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
13. maijs, 2016
Drukāt

“Positivus” festivālā viesosies arī unikālais franču cirks “Transe Express”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Gigantiska izmēra operas dīvas, ekspresīvi bundzinieki un maģiska noskaņa – arī to šovasar piedzīvos “Positivus” apmeklētāji, jo festivālā, atzīmējot tā desmito jubileju, pirmo reizi ieradīsies unikālais franču cirks “Transe Express”, LA.lv pavēstīja rīkotāji.

Iepriekš franču cirka mākslinieki krāšņojuši tādus pasaules mēroga notikumus kā Albervilas un Londonas Olimpiskās spēles, Sidnejas festivālu, Pasaules slēpošanas čempionāta atklāšanu, kā arī citus pasākumus vairāk nekā 80 valstīs piecos kontinentos.

Klasiskā mūzika un nepieradināti bungu ritmi, krāšņas un milzīgas dzīvās “lelles” maģiski slīdēs festivāla teritorijā, pieskandinot apkārtni ar valdzinošām operas melodijām, bet īpašu enerģiju unikālajai performancei piešķirs bundzinieku kolektīva spēcīgā saspēle.

“Transe Express” cirks dibināts 1982. gadā, un kopš tā laika mākslinieki dara visu iespējamo, lai pilnvērtīgi un bez kautrēšanās dēvētu sevi par “iedvesmas izgudrotājiem”.

Transe Express mākslinieku krāšņais priekšnesums festivāla teritorijā tiks sniegts divās daļās – sestdien, 16. jūlijā, plkst. 20:15 un plkst. 1 naktī.

Pievienot komentāru

Labu kino neskatās, jo "Ugunsgrēks" debilizē? (1)Palielinās auditorija dokumentālajām filmām ar ļoti sociāli politiski aktīvu vēstījumu, un arī pašiem filmu veidotājiem aizvien svarīgāks kļūst tieši šis skaudrais konteksts
Draugiem Facebook Twitter Google+