×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
3. jūlijs, 2014
Drukāt

“Positivus” festivālam tuvojoties, pieaugs biļešu cena

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Positivus” festivāls strauji tuvojas – Baltijas lielākais un mūzikas cienītāju gaidītākais festivāls Salacgrīvā norisināsies jau pēc 15 dienām. Neatkarīgi no tā, vai esi starp ikgadējiem festivāla apmeklētājiem vai šogad tikai uzsāksi jaunu draudzību, festivāla oganizatori iesaka neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo brīdi, jo no 14. jūlija festivāla biļetes kļūs dārgākas un maksās EUR 62 bez teltsvietas un EUR 68 ar teltsvietu. Positivus jau otro gadu norisināsies 3 dienas – 18., 19. un 20. jūlijā.

Tie, kas šogad atgriezīsies “Positivus” festivālā, jau noteikti ar nepacietību gaida šo maģisko atkalsatikšanos – pirmos soļus festivāla teritorijā, satraukto apmeklētāju smaidīgās sejas un pirmās mūzikas skaņas, kuras šalcošo piekrastes priežu pavadībā ieskaņo vasaras spilgtāko notikumu. Festivāla organizatori šogad sarūpējuši apmeklētājiem ne tikai piesātinātu muzikālo programmu, bet arī dažādākos izklaides un kultūras pasākumus – aizraujošas aktivitātes pasakainajā festivāla teritorijā, daudzveidīgu “Ādažu Čipsu” kinotelts un KDi Dabas skatuves programmu, īstus atradumus Smuko lietu tirdziņā un akustiskos koncertus telšu pilsētiņā sadarbībā ar “Coffee Inn”, jautras rotaļas “Apovit SmartKidz” Bērnu salā festivāla jaunajiem apmeklētājiem, kā arī izsmalcinātu ēdienu izvēli gardēžiem četrās tematiskās ēdināšanas zonās.

Uz festivāla galvenajām skatuvēm šogad uzstāsies dažādu žanru pasaules mēroga superzvaigznes – “Kraftwerk”, “Bastille”, Ellie Goulding, “Elbow”, “The Kooks”, “The Horrors” un citi koncertēs uz galvenās Lattelecom skatuves, kamēr uz “Nordea” skatuves uzstāsies tādi mākslinieki kā “Tricky”, Laura Mvula, “Junip”, “Temples”, “Future Islands”, kā arī daudzi citi.

“Red Bull Music Academy” skatuve piedāvās piesātinātu elektroniskās mūzikas programmu, “I Love You” skatuves cienītājus arī šogad sagaida īpaši intīmā koncertu aura un sajūta, “Palladium” skatuve, kas šogad atrodas jaunā vietā, ļaus baudīt lielisku mūziķu koncertus lielākai auditorijai un iepazīt “Tallinn Music Week” sarūpētos koncertus ar talantīgākajiem māksliniekiem no Igaunijas. Ar pilnu mākslinieku sarakstu var iepazīties šeit.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+