×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
14. jūlijs, 2016
Drukāt

“Positivus” jau rīt; rīkotāji festivālam prognozē līdz 30 000 apmeklētāju

Koncertzālē "Palladium" var apmainīt "Positivus" festivāla trīs dienu biļetes pret festivāla aproci.Koncertzālē "Palladium" var apmainīt "Positivus" festivāla trīs dienu biļetes pret festivāla aproci.

Foto - LETA

Nedēļas nogalē Salacgrīvā notiekošo desmito “Positivus” festivālu varētu apmeklēt līdz 30 000 cilvēku, šodien žurnālistiem prognozēja festivāla rīkotājs Ģirts Majors.

Vairāk par 30 000 apmeklētāju festivālā gan nebūs, jo, kā uzsvēra Majors, 30 000 ir festivāla maksimālā kapacitāte.
Festivāla rīkotājs skaidroja, ka liela daļa festivāla biļešu tiek pirktas pēdējā nedēļā, tādēļ precīzu apmeklētāju skaitu grūti prognozēt. Tomēr, atstājot biļešu iegādi uz pēdējo brīdi, var gadīties, ka biļetes vairs nevarēs nopirkt, jo būs sasniegts maksimālais apmeklētāju skaits. Šāda situācija festivālam bijusi pirms diviem gadiem, kad pēdējā brīdī biļetes vairs nevarēja nopirkt.

Taujāts, vai dziedātājas Elijas Goldingas atceltās uzstāšanās dēļ apmeklētāju interese samazināsies, Majors noliedza, ka šis starpgadījums varētu būtiski ietekmēt interesi par festivālu.

“Nesagaidām, ka interese samazināsies, jo šajā dienā ir arī citi interesanti mākslinieki, piemēram, “Years&Years”, bet sestdienā uzstāsies Džons Ņūmens. No programmas viedokļa neredzam, ka tas ir fundamentāls zaudējums, taču nenoliedzami tas ir liels zaudējums, jo mums nekad nav nācies zaudēt galveno festivāla mākslinieku,” akcentēja Majors.

Viņš piebilda, ka dziedātājas uzstāšanās atcelta viņas slimības dēļ. “Ja tas noticis trīs dienas pirms pasākuma, tad ir ļoti grūti atrast vietā ko līdzvērtīgu,” norādīja festivāla rīkotājs.

Jau ziņots, ka desmitais “Positivus” festivāls Salacgrīvā norisināsies no 15.jūlija līdz 17.jūlijam.

Telšu pilsētiņa un oficiālā autostāvvieta apmeklētājiem tiks atvērta jau 14.jūlijā plkst.17, savukārt festivāla teritorija apmeklētājiem tiks atvērta 15.jūlijā plkst.12.

Festivālā uz sešām skatuvēm būs baudāma apjomīgākā un daudzveidīgākā programma “Positivus” vēsturē. Jubilejas festivālā uzstāsies ne tikai tādi pasaules mēroga mākslinieki kā Igijs Pops, “M83.”, “Years&Years”, Džons Ņūmens, “Air”, “Hot Chip” un “Grimes”, bet arī neskaitāmas uzlecošās populārās mūzikas zvaigznes. Iespaidīgi tiks pārstāvēti arī pašmāju mūzikas mākslinieki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+