×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. jūlijs, 2015
Drukāt

“Positivus” laikā ap 200 cilvēku lūdz palīdzību mediķiem, trīs nonāk slimnīcā (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Cilvēki festivālā "Positivus".

Festivāla “Positivus” pirmajā dienā ap 200 apmeklētāju lūguši palīdzību mediķiem, kas strādā notikuma vietā, no apmeklētājiem trīs cilvēki nonākuši slimnīcā, aģentūrai BNS pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).

Slimnīcā nonākušie ir vecumā no 20 līdz 22 gadiem. Viena cietusī nogādāta slimnīcā ar brūci rokā, viens ar sejas traumu, bet vēl vienam bija slikti pārmērīgas alkohola lietošanas dēļ. Šie gadījumi nav bijuši nopietni, vienkārši cilvēkiem bijuši nepieciešami papildus izmeklējumi, kurus uz vietas nav iespējams veikt.

Pārējiem mediķi snieguši palīdzību norises vietā un viņus nav bijis nepieciešams nogādāt slimnīcā. Mediķiem lūgti medikamenti, plāksteri, kāds bija guvis kājas sastiepumu.

Festivāla teritorijā ir iekārtoti pieci pirmās palīdzības punkti. Festivāla apmeklētāju drošībai ir izvietota viena mediķu telts, divas mediķu brigādes un divi pirmās palīdzības posteņi. “Resursi ir pietiekami. Kopumā ir gana mierīgi, nav nopietnu negadījumu un veselības problēmu,” norādīja NMPD pārstāve Ilze Bukša.

Devītais festivāls “Positivus” no 17. līdz 19.jūlijam norisinās Salacgrīvas Zvejnieku parkā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Vai tad patiešām savos 20 – 22 gados ir tik tizli, ka pat miera laikā rīkotā mūzikas festivālā tiek pie traumām?

 2. hohma maza, jo ir būtiska starpība vai pieauguši ļaudis sevi labprātīgi bendē vai bērnus bezjēgā trenkā apdauzīti veči un vecenes

 3. Tik daudz cietušo! Kas atbildīgais par festivāla organizēšanu? Kulturas ministrei jāatkāpjas uz vietas! Kur Prezidents skatās?

  • Ko nu bezdē!
   Tas NAV valsts – par nodokļu maksātāju naudu rīkots pasākums!
   Tas ir PRIVĀTS pasākums, kurā katram IDIOTAM (!!!), tādam kā tev!
   jāspēj pa festivālu dzīvoties tā, lai NEBŪTU traumu!.

Draugiem Facebook Twitter Google+