Latvijā
Kriminālziņas

“POSITIVUS” laikā pieķerti 2 cilvēki, kuri, iespējams, lietojuši narkotikas1


POSITIVUS festivāls Salacgrīvā, 21.07.2018.
POSITIVUS festivāls Salacgrīvā, 21.07.2018.
Foto – LETA/Postemees

Salacgrīvā notiekošā mūzikas festivāla “Positivus” teritorijā sestdien policija pieķērusi divus, iespējams, narkotisko vielu reibumā esošus cilvēkus, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Simona Grāvīte.

Par abiem gadījumiem sākta administratīvā pārkāpuma lietvedība, tiks veiktas arī nepieciešamās ekspertīzes.

Kā pastāstīja Grāvīte, aizvadītajā diennaktī “Positivus” festivālā reģistrētas arī divas mantu zādzības.

Kopumā Valsts policija festivāla laikā fiksējusi 13 dažādus incidentus.

Grāvīte gan atzīmēja, ka vērienīgais pasākums no policijas skatupunkta pagaidām norit salīdzinoši mierīgi, bez būtiskiem starpgadījumiem.

Sestdien arīdzan no festivāla “Positivus” mediķi ārstniecības iestādēs nogādājuši piecus cilvēkus, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).

Papildu pārbaudēm un palīdzības sniegšanai slimnīcās nogādāti cilvēki vecumā no 19 līdz 27 gadiem.

Šo cilvēku nonākšana slimnīcā galvenokārt bijusi saistīta ar kājas traumām, galvas sasitumiem vai esošā veselības stāvokļa pasliktināšanos.

“Positivus” apmeklētāji pie mediķiem festivāla norises vietā vērsušies arī ar šķietami maznozīmīgām traumām un veselības problēmām, piemēram, ar ādas nobrāzumiem, galvas sāpēm un ērcēm, kas piesūkušās pie ķermeņa.

NMPD aģentūrai LETA atzina, ka kopumā aizvadītā diena festivālā bijusi salīdzinoši mierīga un pagājusi bez nopietniem starpgadījumiem.

Kā ziņots, kopumā diennakts laikā NMPD mediķi visā Latvijā devušies uz 1249 izsaukumiem, no kuriem 373 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Saistītie raksti

Kā ziņots, festivāls “Positivus” notiek Salacgrīvā no piektdienas, 20.jūlija, līdz svētdienai, 22.jūlijam. Tajā uzstājas austrāliešu mūziķis Niks Keivs, britu grupa “The Prodigy”, Lielbritānijas sintpopa grupa “Years & Years”, Marlons Viljamss, “Youngr” un Džeremijs Lūps.

LA.lv