Mobilā versija
+2.0°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
18. jūlijs, 2016
Drukāt

“Positivus” reģistrē 12 ar narkotikām saistītus pārkāpumus

Foto - LETAFoto - LETA

Policija “Positivus” reģistrējusi 12 ar narkotikām saistītus pārkāpumus. Lielākā daļa pārkāpumu saistīti ar narkotiku lietošanu, un par tām ir sāktas administratīvās lietvedības, taču policijā sākts arī viens kriminālprocess par narkotiku glabāšanu.

Tostarp festivāla dienās policijas suns telšu pilsētiņā atrada aizdomīgu vielu, kura, iespējams, ir marihuāna.

Policija aizturēja arī sešus alkohola lietotājus, kuri nebija sasnieguši 18 gadu vecumu, bet 11 transportlīdzekļu vadītāji festivāla tuvumā pārvietojušies alkohola reibumā.

Likumsargi aizturējuši arī divas personas, kuras mēģināja tirgot viltotas festivāla ieejas aproces. Festivāla laikā reģistrēts viens konflikts, kura laikā cietušajam nodarīti viegli miesas bojājumi.

Kopumā konstatēti 43 nozaudētu mantu gadījumi, no kurām daļa jau atdotas atpakaļ īpašniekiem. Atlikušās mantas var saņemt Limbažu iecirknī. Atrasto mantu foto un apraksts pieejams VP mājaslapā.

Kopumā policija vērtē, ka festivāls “Positivus” aizvadīts mierīgi, bez būtiskiem starpgadījumiem.

Aizvadītās nedēļas nogalā Salacgrīvā norisinājās festivāls “Positivus”, kurš šogad svinēja desmit gadu jubileju.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (27)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+