×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
25. septembris, 2016
Drukāt

“Positivus” rīkotājs Zusts kļuvis par “Food Embassy” valdes locekli

Foto: LETAFoto: LETA

Andis Zusts

Festivāla “Posituvus” rīkotājas SIA “Positivus” līdzīpašnieks Andis Zusts kļuvis par nesen dibinātā uzņēmuma SIA “Food Embassy” valdes locekli, liecina “Firmas.lv” informācija.

Zusts par valdes locekli kļuvis tajā pašā dienā, kad jaunais uzņēmums reģistrēts, – 16. septembrī. “Food Embassy” pamatkapitāls ir 2800 eiro, tas pilnībā pieder Igaunijā reģistrētajai kompānijai “OU Catering Tallinn”.

Zusts aģentūrai LETA apstiprina, ka ir kļuvis par valdes locekli šajā uzņēmumā, taču, ar ko tas nodarbosies, viņš neatklāj, vien norādot, ka informācija tiks sniegta, kad uzņēmums sāks aktīvu darbību.

“Firmas.lv” informācija arī liecina, ka Zustam pieder kapitāldaļas vairākos uzņēmumos, no kuriem vismaz divi ir saistīti ar ēdināšanu – 14% uzņēmumā SIA “Express Food” un 43,75% uzņēmumā SIA “Turkebab Doner Production”.

Jau ziņots, ka pērn par 46% samazinājies mūzikas un mākslas festivāla “Positivus” rīkotāja uzņēmuma “Positivus” apgrozījums, liecina “Firmas.lv” informācija.

Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 1,51 miljons eiro, bet 2014.gadā – 2,82 miljoni eiro. Pērn uzņēmums cieta 2788 eiro zaudējumus, kamēr 2014.gadā strādāja ar 93 106 eiro peļņu.

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn notikušā devītā festivāla “Positivus” organizācija bijusi veiksmīga. Tomēr rīkoti arī vairāki neliela apjoma koncerti, kas neesot bijuši veiksmīgi, līdz ar to arī samazinājies uzņēmuma apgrozījums.

Kā ziņots, šogad jūlijā festivāls “Positivus” notika desmito reizi.

SIA “Posituvus” dibināta 2003.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 71 100 eiro. “Positivus” īpašnieki ir uzņēmuma valdes loceklis Ģirts Majors – 60% daļu, Linda Andersone – 20% un Zusts – 20%.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, uzņēmumam “Positivus” pilnībā pieder pērn 12.martā dibinātā SIA “Positivus Production” un 2006.gada 9.februārī dibinātā SIA “Positivus Event”, kas pērn apgrozīja 154 210 eiro un nopelnīja 4794 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+